166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

پاور بانک قابل حمل یک هدیه تبلیغاتی موثر

پاور بانک این روزها در زندگی روزمره ما نقش زیادی دارد و می‌توان این وسیله را در هر جایی مشاهده کرد. در برخی از مواقع که خانه را ترک می‌کنید و ناگهان متوجه می‌شوید که گوشی هوشمند شما مقدار شارژ کمی دارد.

برای بسیاری از افراد این اتفاق افتاده است و این احساس بدی است و بدتر از آن این است که هشدار کم بودن باتری را می‌بینید و گوشی خود را به خاطر دسترسی نداشتن به منبع برق، نمی‌توانید شارژ کنید.

اگر شما یک پاور بانک همراه داشته باشید، این اضطراب، ترس و استرس غیر ضروری از بین خواهد رفت.

بسیاری از کسب‌وکارها با استفاده از پاوربانک تبلیغاتی به گسترش برند خود کمک کرده و از این آیتم در کمپین تبلیغاتی خود استفاده می‌کنند و برای وفاداری بیشتر مشتریان فعلی و به دست آوردن مشتریان آینده از آن بهره می‌برند.

بسیاری از مردم با گوشی هوشمند خود کارهای زیادی را انجام می‌دهند و اگر مقدار شارژ کافی نداشته باشد به دردسر خواهند افتاد. افراد زیادی لازم دارند که همیشه در دسترس باشند تا مشتریان بتوانند با آنها ارتباط برقرار کنند. در این مواقع وجود پاور بانک می‌تواند کمک خوبی باشد.

اکثر بازاریابان با انتخاب هدایای تبلیغاتی مفید و دارای کاربرد روزمره، مشتریان را از وجود خود با خبر می‌کنند. استفاده از آیتم‌های بدون کاربرد و بی‌کیفیت باعث می‌شود، دریافت کننده‌گان از این هدایا استفاده نکنند و این محصولات به گوشه‌ای پرتاب شوند.

مشتریان فعلی و مشتریان احتمالی شما در هر روز از یک تلفن همراه، تبلت یا لپ تاپ قابل حمل استفاده می‌کنند. یک پاور بانک کاملا شارژ شده برای داشتن یک روز بدون استرس، ضروری است.

دادن یک پاور بانک تبلیغاتی با نام و لوگوی حکاکی شده برند بر روی آن به مشتریان، یکی از پرکاربردترین چیزهایی است که می‌توانید به آنها بدهید تا در مدت زیادی برند شما را در یاد داشته باشند.

پاور بانک قابل حمل در ماشین، دفتر، یا حتی در رستوران در طول یک ساعت ناهار، بارها و بارها مورد استفاده قرار خواهد گرفت و با هر بار استفاده، نام برند و لوگوی شرکت شما برای شخصی که این هدیه را دریافت کرده و اطرافیان آن شخص تکرار خواهد شد.  

همیشه برای تبلیغات شرکت از محصولات باکیفیت استفاده کنید تا تصویر خوبی از برند شما در ذهن مشتریان بماند.

پاور بانک محصولی دارای تنوع بالا

 

هر پاور بانک در شکل و ظرفیت و نوع کارکرد، با انواع دیگر متفاوت است. پاور بانک ارزان قیمت دارای ظرفیت کمی است و تلفات انرژی زیادی دارد و در صورتی که از آنها در کمپین بازاریابی خود استفاده کنید، باعث نارضایتی افراد از برند شما خواهد شد و برای نام برند خوب نیست.

البته شما می‌توانید انواع مرغوب پاور بانک را به صورت عمده خریداری کنید که در این صورت قیمت‌ها پایین‌تر خواهد آمد. هنگامی که یک پاور بانک را انتخاب می‌کنید، باید مطمئن شوید که حداقل ظرفیت باتری آن ۲۲۰۰ میلی آمپر باشد و در بسته بندی آن کابل USB رابط برای شارژ کردن خود پاور بانک را داشته باشد. برخی از پاور بانک‌ها این کابل را ندارند.

می‌توانید مدلی را انتخاب کنید که بر روی خود چراغ نشان دهنده میزان شارژ را داشته باشد. در زمان انتخاب به میزان قدرت خروجی آن هم توجه کنید، هر قدر قدرت خروجی آن بالاتر باشد، در مدت کمتری وسایل الکترونیکی شما را شارژ خواهد کرد.

بعضی از این پاور بانک‌ها دو خروجی دارند و می‌توان به وسیله آن به طور همزمان دو وسیله الکترونیکی مختلف را شارژ کرد. در اکثر پاور بانک‌ها این دو خروجی دارای جریان‌های متفاوت هستند. می‌توان از خروجی آمپر بالا برای وسایلی که نیاز به شارژ بیشتری دارند، استفاده کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *