166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

دانستنی‌هایی درباره خودکار فلزی تبلیغاتی!!!

خودکار فلزی

از مرسوم ترین هدایای تبلیغاتی، خودکارهای تبلیغاتی هستند که در انواع جنس‌ها طرح‌ها تولید می‌‌شوند. از جمله آن‌ها می‌‌توان به خودکار فلزی، پلاستیکی، چند کاره و قابل بازیافت اشاره کرده. در نوشته‌های قبلی به خودکارهای پلاستیکی و مزایای آن‌ها پرداخته ایم. امروز قصد داریم تا درباره خودکار فلزی صحبت کنیم. این نوع از خودکارها در عین حال که می‌‌توانند به عنوان هدایای تبلیغاتی ارزان مورد استفاده قرار گیرند، می‌‌توانند با اندکی تغییر در طراحی و استفاده از یک جعبه خودکار زیبا و شیک به عنوان هدیه ای لاکچری معرفی شوند. در ادامه مطالب بیشتری را درباره خودکار تبلیغاتی فلزی می‌‌خوانیم.

چرا خودکار فلزی تبلیغاتی هدیه ی مناسبی است؟

استفاده از خودکار تبلیغاتی به عنوان یک هدیه کاربردی و پرطرفدار اجتناب ناپذیر است. خودکار فلزی نیز یکی از آن‌ها محسوب می‌‌گردد. اما مهم ترین ویژگی ای که این نوع را از سایر آن‌ها متمایز کرده است، خاص و ساده بودن آن است. اغلب شرکت‌های بزرگ از خودکارهای فلزی به عنوان هدایای نفیس یاد می‌‌کنند. استفاده از نقره یا طلا بر روی بدنه، می‌‌تواند آن‌ها را برای مخاطبان هدف یا مشتریان خاص مهیا کند.

روش‌هایی که برای چاپ بر روی بدنه خودکار فلزی استفاده می‌‌شود با خودکارهای دیگر متفاوت است. این روش ماندگاری طولانی تری داشته و توسط افراد بیشتری  دیده خواهد شد.

همانطور که گفته شد، خودکارها در اغلب مشاغل کاربرد داشته و مورد استفاده قرار می‌‌گیرند. مخاطبان در لحظه‌های ضروری از آن استفاده می‌‌کنند. در هر بار استفاده نام و برند شما در جلوی چشمانشان است. اگر از ظاهر و کیفیت بالایی برخوردار باشد، برند شما را به دیگران معرفی می‌‌کنند و از آن حمایت می‌‌کنند.

خودکار فلزی تبلیغاتی

تفاوت خودکار فلزی با خودکار پلاستیکی

برای طراحی برند و لوگوی شرکت بر روی خودکارها، اغلب از چاپ تامپو و لیزر استفاده می‌‌گردد. چاپ تامپو برای خودکارهای پلاستیکی و چاپ لیزر مناسب خودکارهای فلزی است. نکته ای که در این جا وجود دارد این است که ماندگاری چاپ لیزر از سایر آن‌ها بیشتر است و برای طولانی مدت بر روی بدنه باقی می‌‌ماند. از نظر کیفیت بدنه و به طور کلی ساختار، خودکارهای فلزی در رتبه بالاتری نسبت به خودکارهای پلاستیکی قرار دارند.

در ابتدای مطالب نیز اشاره کردیم که با اندکی تغییر در بدنه و استفاده از متریال‌هایی مانند طلا یا نقره، می‌‌توانیم خودکارهای فلزی ساده را به خودکارهایی لوکس و ارزشمند تبدیل کنیم. از طرفی نیز این نوع از خودکارها ظاهر جذاب تری نسبت به سایر آن‌ها دارند.

چاپ بر روی خودکار فلزی

به طور کلی برای چاپ بر روی انواع خودکارها از روش‌های زیر استفاده می‌‌شود:

  • لیزر
  • تامپو
  • سیلک
  • UV

در میان موارد فوق، چاپ تامپو و سیلک از کیفیت پایین تری برخوردار بوده و ماندگاری کمتری دارند. چاپ لیزر نمونه دیگری است که ماندگاری فوق العاده بالایی داشته و نوشته یا برند مورد نظر بر روی خودکار حک می‌‌گردد. هزینه استفاده از این نوع چاپ در مقابل کیفیت بالایی که دارد، به صرفه و ارزان است.

اگر به دنبال روش چاپی با ماندگاری و کیفیت بالا هستید، UV بهترین نوع آن می‌‌باشد. اما هزینه استفاده از آن تقریبا زیاد است و به جای آن چاپ لیزر را به اغلب افراد پیشنهاد می‌‌کنیم. شما می‌‌توانید برای حک کردن نوشته خود بر روی خودکار‌ها به رنگ طلایی از چاپ UV و لیزر استفاده کنید.

چاپ بر روی خودکار باید زیر نظر کارشناسان این بخش استفاده گردد. توجه به نوشته، فونت، رنگ و ابعاد آن‌ها از ضروریات در چاپ به شمار می‌‌آید.

چاپ بر روی خودکار فلزی تبلیغاتی

قیمت گذاری بر روی خودکارها

برای قیمت گذاری بر روی خودکارها اولین موردی که باید به آن توجه شود، نوع و بدنه آن‌ها می‌‌باشد. مثلا برای تولید خودکار فلزی از آلومنیوم، استیل یا هر نوع فلز دیگری استفاده می‌‌شود و هزینه تهیه هر یک از آن‌ها با دیگری متفاوت است. مورد بعدی در انتخاب نوع چاپ است که می‌‌تواند  در بالا و پایین شدن قیمت آن تاثیرگذار باشد.

همچنین تعداد رنگ‌های استفاده شده در آن نیز بر روی قیمت خودکارها حائز اهمیت است. به گونه ای که اگر از تک رنگ استفاده کنید، قیمت آن کمتر خواهد شد.

تاثیر تعداد بالا بر روی هزینه سفارش

دراکثر شرکت تبلیغاتی تعداد و تیراژ معینی را به عنوان حداقل در نظر گرفته شده است. در راساگیفت نیز این قوانین وجود دارد. اما به طور کلی اگر بخواهید تبلیغات خود را به صورت گسترده انجام دهید و در تعداد بالا تهیه کنید، هزینه آن کم می‌‌شود. مثلا اگر شما بخواهید خودکار فلزی با قیمت ۸۰۰۰ تومانی را در تعداد ۳۰۰۰ تا سفارش دهید، قیمت آن از ۸۰۰۰ تومان کمتر خواهد شد.

در راساگیفت هدایای تبلیغاتی را در تیراژ بالا تولید کرده و در کمترین زمان، بالاترین کیفیت و حداقل ترین قیمت خدمت شما ارائه می‌‌کند.

در اکثر مواقع برای استفاده از روکش طلا در چاپ لیزر، سفارش در تعداد کم نیز پدیرفته می‌‌شود. زیرا هزینه تهیه آن زیاد می‌‌شود و امکان پرداخت آن در تعداد بالا برای مشتری وجود ندارد.

شرکت راساگیفت برخلاف اکثر شرکت‌های هدایای تبلیغاتی، هزینه هریک از محصولات را به صورت آنلاین منتشر کرده است. بنابراین شما می‌‌توانید بدون هیچگونه استرس و با خیالی آسوده به تحقیق و بررسی محصولات بپردازید و سپس با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *