166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

بازاریابی کسب و کار کوچک با هدیه تبلیغاتی

بدون توجه به صنعت شما و با استفاده از هدیه تبلیغاتی ، باید بتوانید به طور موثر کسب و کار خود را تبلیغ کنید تا به موفقیت دست یابید. وکلا، طراحان، نانوایان، آبمیوه فروشی ها و هر کسب و کار دیگری باید به گونه ای مثبت محصولات و خدمات خود را نمایش دهند.

از آنجایی که صاحبان کسب و کارهای کوچک در ابتدای کار خود ممکن است دغدغه های زیادی داشته باشند، اهمیت بازاریابی موثر اغلب ممکن است نادیده گرفته شود.

اگرچه شما یک متخصص در صنعت خود هستید، احتمالا هرگز وقت نکرده اید که تکنیک های بازاریابی را برای ترویج کسب و کار خود بوسیله هدایای تبلیغاتی توسعه دهید.

اما برخی از استراتژی های ساده بازاریابی وجود دارند که صاحبان کسب و کارهای کوچک می توانند با استفاده از آنها از حداکثر پتانسیل شرکت خود بهره ببرند.

یکی از قدیمی ترین و موثرترین تکنیک های بازاریابی موجود استفاده از  هدایای چاپ شده تماس بگیرید است.

این هدایا می توانند شامل لیوان تبلیغاتی ، خودکار تبلیغاتی و موارد دیگر باشند که افراد به طور روزانه از آنها استفاده می کنند که این اقلام در عین سادگی تأثیر قابل توجهی بر هویت نام تجاری، وفاداری مشتری و کسب و کار کلی یک شرکت دارند.

اگر این ایده به درستی اجرا شود، یک کمپین بازاریابی با تمرکز بر روی هدایای تبلیغاتی می تواند مؤثرترین روش بازاریابی موجود باشد. اگر یک شرکت، هدیه تبلیغاتی مفیدی را تولید و عرضه کند، به واسطه آن یک ارتباط دائمی با مشتری ایجاد می شود که با هیچ روش تبلیغاتی دیگری قابل دستیابی نیست.

 

بازاریابی کسب و کارهای کوچک با هدیه تبلیغاتی 2

 

آیتم های تبلیغاتی چاپ شده در دنیای دیجیتال

در ۱۵ سال گذشته، صنعت بازاریابی به طور چشمگیری به سمت هدایای تبلیغاتی مرتبط با وسایل الکترونیکی و سایر تکنیک های دیجیتالی گرایش پیدا کرده است.

دلیل وقوع این تغییر و ایجاد این گرایش قابل درک است چرا که تکنیک های بازاریابی و تبلیغاتی، بازتاب دهنده جامعه پیرامون خود هستند و کل جهان ما به دنیای دیجیتالی تبدیل شده است.

اینترنت، گوشی های هوشمند و رسانه های اجتماعی نحوه تعاملات اجتماعی و تجاری را کاملا به حالت دیجیتالی تغییر داده اند، آیا در این جامعه دیجیتالی جایی برای کالاهای تبلیغاتی چاپ شده وجود دارد؟

پاوربانک تبلیغاتی یکی از این وسایلی است که مورد استفاده بسیاری از افراد قرار می گیرد. این آیتم تبلیغاتی هر روز مورد استفاده قرار می گیرد و نام برند شما را تبلیغ خواهد کرد.

بخوانید! ۳مزیت اصلی هدایای تبلیغاتی در دنیای کسب و کار

بازاریابی کسب و کارهای کوچک با هدیه تبلیغاتی 3

 

هدیه ای که به طور مداوم مورد استفاده قرار بگیرد

تحقیقات نشان داده است که وقتی کسی هدیه ای دریافت می کند، به طور ذاتی تمایل دارد که چیزی را در ازای آن هدیه به فرد هدیه دهنده بدهد.

صاحبان کسب و کارهای کوچک می توانند از این گرایش اساسی روانشناختی برای ایجاد کسب و کار و رسیدن به یک پاسخ مثبت از یک مخاطب هدف استفاده کنند.

اگر بخش فناوری اطلاعات شما به مشتریان خود یک فلش مموری تبلیغاتی بدهد، مشتریان در عوض علاقه خواهند داشت که تجارت شما را به افراد بیشتری معرفی کنند.

علاوه بر این، اگر این فلش ها به صورت منظم استفاده شوند، مشتریان یک یادآوری دائمی از شرکت شما خواهند داشت. این هدیه تبلیغاتی می تواند یک کتاب، یک پاکت تجاری یا یک خودکار تبلیغاتی تماس بگیرید باشد، مردم هنوز واکنش معنادارتری نسبت به اقلام فیزیکی نسبت به چیزی که در یک صفحه نمایشگر می بینند، نشان می دهند.

اگرچه اهمیت بازاریابی دیجیتال و یافتن یک استراتژی بازاریابی موثر در کانال های اینترنتی نباید نادیده گرفته شود، اقلام تبلیغاتی چاپ شده نیز یک تکنیک ساده و مقرون به صرفه می باشند که هر شرکت تجاری کوچکی می تواند از آن استفاده کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *