166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

در مورد هدیه تبلیغاتی خاص بیشتر بدانیم

هدیه تبلیغاتی خاص

انتخاب هدیه تبلیغاتی خاص و منحصر به فرد در میان هدایای دیگر کار نسبتا دشواری است. می‌دانید چرا؟

استفاده از هدایای تبلیغاتی تنها مختص به یک شرکت یا کسب و کار محدود نمی‌گردد. بلکه با توجه به قیمت و کارایی آن، اغلب کسب و کارها از آن استفاده می‌کنند. همانطور که می‌دانید، هدایای تبلیغاتی تکراری جذابیت و ماندگاری کمتری دارد. به همین دلیل انتخاب هدایای تبلیغاتی ویژه و خاص را کاری دشوار بیان می‌کنیم. در ادامه مطالبی را جهت انتخاب آسانتر و بهتر خدمتتان ارائه می‌کنیم.

هدیه تبلیغاتی خاص

در مقابل هدیه تکراری، هدیه تبلیغاتی خاص یا اختصاصی وجود دارد. شما می‌توانید این هدایا را از میان هدیه‌های تبلیغاتی خاص که از قبل تهیه شده است انتخاب کنید. یا اینکه می‌توانید طرحی که در ذهن دارید را به راساگیفت ارائه کرده تا بصورت سفارشی تولید و چاپ گردند. این نکته را به خاطر داشته باشید که به دلیل ماهیت اختصاصی و سفارشی آن‌ها هزینه بیشتری در انتظارتان خواهد بود. اگر زمان و بودجه کافی برای هدیه تبلیغاتی در نظر گرفته‌اید، هدایای سفارشی بهترین گزینه خواهند بود.

هدیه تبلیغاتی خاص؛ هدایایی ارزشمند برای مخاطب

در تقویم ایرانی، مناسبت‌ها وجشن‌های زیادی به چشم می‌خورد. اغلب کسب و کارها نیز از این فرصت در جهت معرفی خود و محصولاتشان استفاده می‌کنند. یکی از بحث‌های پیش رو، انتخاب روش یا ابزار مناسب برای معرفی است. در اکثر موارد هدایای تبلیغاتی انتخاب می‌گردد. چالش بعدی انتخاب هدایایی است که نظر هر مخاطبی را به خود جلب کند و مدت بیشتر در ذهن آن‌ها جای گیرد.

اگر شما میزبان مخاطبانی چون وزرا، مدیران عالی رتبه یا افراد مهم هستید، انتخاب هدیه تبلیغاتی خاص و سفارشی یکی از ملزومات می‌باشد. اما نکته قابل توجه در انتخاب آن‌ها، توجه به مناسبت و روحیه مخاطب می‌باشد. در واقع تهیه هدیه‌ای سفارشی بدون توجه به دو مورد فوق کاری نسبتا بیهوده است.

نمونه ای از هدیه تبلیغاتی خاص

توجه به دو نکته مهم در خرید هدیه تبلیغاتی خاص

انتخاب هدیه کاری سخت اما دلنشین است. حالا که تصمیم گرفته‌اید هدیه‌های اختصای و درخور مشتری سفارش دهید، دو نکته و اصل زیر را به خاطر داشته باشید.

نکته اول: بر کار خود مسلط باشید

اولین گام در انتخاب هدیه تبلیغاتی اختصاصی اطلاعات کافی از مکان، جلسه، مهمانان یا به طور کلی از کار و حرفه خود داشته باشید. یا به عبارت دیگر بر آن مسلط باشد.

فرض کنید که شما مامور خرید یک شرکت هستید. در این شرکت قرار است جشنی برگزار گردد. میهمانان این جشن را تعدادی از مدیران شرکت‌های رقیب، پرسنل برتر به همراه خانواده و مدیران ارشد شرکت تشکیل می‌دهند. طبق نظرات و برنامه قرار است که در اواسط جشن از پرسنل برتر تقدیر گردد. همچنین در انتها به حضار هدیه‌ای برای تبلیغات و یادگاری اهدا می‌گردد. همانطور که گفتیم شما مامور خرید این شرکت بوده و انتخاب و تهیه آن‌ها بر عهده شماست. یک انتخاب درست می‌تواند تقدیر از زحمات شما یا ارتقاء شغلی شما را به همراه داشته باشد. اما انتخاب نادرست مسلما عواقب بدی را به همراه دارد. اولین کاری که شما باید انجام دهید تهیه لیستی از سوالات زیر است و در ادامه جستجو برای پاسخ به آن‌ها.

 • شرکت در چه زمینه‌ای فعالیت می‌کند؟
 • هدف اصلی شرکت چیست؟
 • سهامدارن و مالکان شرکت چه افرادی هستند؟
 • بودجه اولیه شرکت برای تاسیس و توسعه آن چقدر بوده است؟ و چگونه توسعه یافته است؟
 • چه مدت است که شرکت فعالیت می‌کند؟
 • چه رنگ‌هایی مورد علاقه مدیران است؟

سپس لیست دیگری تهیه کرده و اطلاعات مربوط به میهمانان را در آن وارد می‌کنید.

نکته دوم: توجه به بودجه را هیچگاه فراموش نکنید

در گام بعدی بودجه‌ای که برای تهیه هدیه تبلیغاتی خاص در نظر گرفته شده است را مشخص کرده و میهمانان را براساس بودجه طبقه بندی کنید.

مثلا در جشن فوق میهمانان به شرح زیر می‌باشند:

 • مدیران شرکت
 • مدیران شرکت‌های رقبا
 • پرسنل برتر
 • خانواده‌های پرسنل

گلدان تبلیغاتی نمونه از هدیه تبلیغاتی ارزان و خاص

انواع هدیه تبلیغاتی خاص در راساگیفت

دو روش برای انتخاب و تهیه هدیه تبلیغاتی خاص وجود دارد:

 • از میان هدایای آرشیوی شرکت انتخاب کنید.
 • به صورت اختصاصی و سفارشی طرح خود را به آن‌ها ارائه کنید.

در ادامه به چند مورد از هدایای اختصاصی و ویژه در راسا گیفت اشاره می‌کنیم:

جعبه پذیرایی تبلیغاتی؛ هدیه تبلیغاتی خاص و ویژه

در ایام کرونا مهم ترین دغدغه در میهمانی‌ها یا جلسات، پذیرایی از حضار با رعایت نکات بهداشتی بود. یکی از وسایل پیشنهادی که اتفاقا طرفداران زیادی نیز دارد، جعبه پذیرایی می‌باشد. این محصول در طرح و جنس‌های مختلف آماده شده و برای هدیه گزینه مناسبی می‌باشد.شما می‌توانید دم نوش، شکلات، میوه‌های خشک یا هرچیز دیگری را درآن قرار دهید. همچنین امکان چاپ یا حک لوگو یا برند شما نیز بر روی آن وجود دارد.

گلدان تبلیغاتی هدیه‌ای تبلیغاتی ارزان و ویژه

اگر بودجه کافی برای انتخاب و خرید هدیه تبلیغاتی خاص را ندارید، ما به شما گلدان تبلیغاتی را معرفی می‌کنیم. اغلب افراد به گل علاقه داشته و از هدیه گرفتن آن خوشحال می‌شوند. امروزه انواع گلدان‌ها در طرح و رنگ‌های مختلف تهیه می‌گردد. برخی از آن‌ها نیز با روکش چوبی ساخته شده که طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است.

ست ابزارآلات تبلیغاتی

هدایای خاص همیشه برای همه افراد جذاب نیست. بلکه این هدایا به صورت سفارشی و با توجه روحیه و نوع کسب و کار انتخاب می‌گردند. ست ابزارآلات تبلیغاتی هدیه‌ای خاص و کاربردی است. اما اگر این هدیه را به یک کارمند زن هدیه دهید، شاید به اندازه همکاران مرد خود خوشحال نشود.

ست هدیه تبلیغاتی لوکس و اختصاصی مخصوص بانوان یا آقایان

برخی از هدایا خاص و ویژه هستند. اکثر آن‌ها به طور اختصاصی برای گروه یا دسته خاصی تهیه می‌گردد. مثلا ست مانیکور تبلیغاتی گزینه مناسبی برای خانم‌هاست. یا ست مدیریتی تبلیغاتی می‌تواند نظر مدیر یک شرکت را به خود جلب کند.

ست مخصوص آقایان نمونه از هدیه تبلیغاتی لوکس و خاص

صنایع دستی ایرانی

برخی از هدایا آنقدر نفیس و ارزشمند هستند که با گذشت زمان از اعتبار و ارزش آن‌ها کم نمی‌شود. صنایع دستی فاخر ایرانی یکی از آن‌هاست اهدا هر یک از آن‌ها می‌تواند هر مخاطبی را به خود مجذوب کند.

ست رومیزی تبلیغاتی

در اغلب شرکت‌ها یا ادارات از ست‌های رومیزی استفاده می‌گردد. این محصولات می‌توانند به عنوان هدیه تبلیغاتی خاص گزینه مناسبی باشند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *