166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

نکات مهم در خرید آفتابگیر جلوی ماشین

اگر می‌خواهید که گرما و نور کمتری وارد خودرویتان شود، آفتابگیر جلوی ماشین ابزار مناسبی است. شرکت‌های تولید کننده لوازم جانبی خودرو معتقدند که آفتابگیر خودرو می‌تواند مانع ورود اشعه uv خورشید گردد. تنوع در ابعاد و نوع خودروها موجب تولید انواع متنوعی از آن‌ها گردیده است.‌ این موضوع نیز فرصت مناسبی را برای شرکت‌های تبلیغاتی در جهت تبلیغ و جذب رضایت مشتریان بوجود آورده است.

اغلب ما تمایل داریم که‌ترفندهایی تا برای ماندگاری بیشتر آفتابگیر خودرو مفید هستند را بدانیم. از مهم‌ترین ‌ترفندهای افزایش طول عمر، به قبل از خرید بازمی‌گردد. هر چقدر که جنس و کیفیت آن‌ها بالاتر باشد، مسلما طول عمر بیشتری خواهند داشت.

در‌ این مقاله راساگیفت به نکات مهمی‌که در لحظه انتخاب و خرید باید مورد توجه قرار گیرد، پرداخته است. اگر اطلاع از آن‌ها نیز برای شما حائز اهمیت است، همراه ما باشید.

آفتابگیر جلوی ماشین چیست؟

با توجه به افزایش خودروها و کاهش پارکینگ‌های سرپوشیده، استفاده از آفتابگیر خودرو بیش از پیش اهمیت پیدا کرده است. در میان انواع آن‌ها، آفتابگیر جلوی ماشین از دیگر آن‌ها محبوب‌تر و کاربردی‌تر می‌باشد.‌ این نوع از آن‌ها به آفتابگیر‌های عینکی مشهور هستند. سایز و اندازه آن‌ها متناسب با شیشه جلو ساخته شده و اغلب آن‌ها برای چند خودرو کاربرد دارد.

ابعاد و متحرک بودن آفتابگیر جلوی ماشین زمینه را برای تبلیغ کسب و کار فراهم کرده است. همچنین هزینه پایین در تولید نیز، آن‌ها را در گروه هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت قرار داده است.

مشخصات آفتابگیر جلوی ماشین

آفتابگیرهای جلوی ماشین در ابعاد و سایز خودروهای داخلی و خارجی تولید می‌گردد.‌ این نوع از آفتابگیرها به دلیل مکانیزمی‌که دارند در خودروهای مشابه قابل استفاده هستند. البته‌ این امکان نیز وجود دارد که با توجه به نظر و مشخصات ارائه شده از طرف شما نیز ساخته شوند.

دورتادور‌ این نوع از آفتابگیرها از فنرهایی استفاده شده است که امکان بازو بسته کردن بیش از ۱۰ بار آن‌ها را بدون هیچ گونه خرابی فراهم کرده است.

دو دلیل اصلی در استفاده از آفتابگیر جلوی ماشین وجود دارد.

  • امنیت خودرو افزایش می‌یابد. هر نوعی از آفتابگیر تبلیغاتی، می‌تواند یک حریم امن مطمئن را در برابر عوامل بیرونی‌ایجاد کند. قرار دادن آفتابگیر‌ها، مانع از دیده شدن محتویات درون آن ها می‌گردد.
  • دمای درون آن‌ها کاهش می‌یابد. اگر حتی یک بار از خودرویی که برای ساعت‌ها در معرض آفتاب بوده استفاده کرده باشید، حجم گرما و غیرقابل تحمل بودن آن را درک می‌کنید. قرار دادن آفتابگیر بخصوص آفتابگیر جلوی ماشین می‌تواند تاثیر بالایی در جهت کاهش دمای درون خودرو باشد. همچنین می تواند مانع ورود مستقیم نور خورشید به درون خودرو گردد. با انجام‌ این کار رنگ صندلی‌ها، داشبورد و محتویات دیگر آن حفظ خواهد شد.

آفتابگیر تبلیغاتی

نکات مهم جهت خرید آفتابگیر جلوی ماشین با کیفیت

از جمله نکات مهم در خرید آفتابگیر جلوی ماشین می‌توان به مشخصات و موارد زیر اشاره کرد.

  • جنس آفتابگیر: یکی از مهم‌ترین معیارهای انتخابی در خرید آفتابگیر تبلیغاتی، توجه به جنس به کار رفته در آن‌هاست. هر چقدر که کیفیت یک جنس بالاتر باشد، مسلما طول عمر آن نیز افزایش پیدا خواهد کرد. در راساگیفت معمولا از جنس شمعی برای تولید آن‌ها استفاده می‌شود.
  • فنریت: همانطور که گفتیم دورتادور آفتابگیر جلوی ماشین با فنر احاطه شده است. استفاده از‌ این فنرها به دلیل بازوبسته کردن آن قرار داده شده است. بنابراین در هنگام خرید یا تولید آفتابگیر خودرو‌ این نکته را در نظر داشته باشید. همچنین از فنرهایی استفاده شود که بعد قابلیت چند بار بازوبسته شدن را داشته باشد.
  • سایز: در نظر داشته باشید که مشتریان شما می‌توانند دارنده هر نوع خودرویی باشند. اعم از داخلی یا خارجی. بنابراین بهتر است که از قبل مشخصات هر خودرویی را تهیه کرده و با توجه به آن‌ها آفتابگیر تبلیغاتی را تولید کنید.
  • کیفیت چاپ:‌ این نکته را به خاطر داشته باشید که شما‌ این تابلو تبلیغاتی را در معرض نور مستقیم خورشید قرار می‌دهید. بنابراین باید از چاپ و موادی استفاده کنید که بعد از دوره کوتاه پاک یا خراب نشود.

نکات دیگری نیز وجود دارد که به اختصار به آن‌ها می‌پردازیم. یکی از نکات قابل به ذکر رنگ یا طرح پارچه‌هاست. اغلب آفتابگیرهای عینکی به رنگ نقره‌ای تولید می‌گردند. استفاده از رنگ‌های روشن، بازتاب نور را افزایش می‌دهد. در هنگام خرید کاور حمل آن فراموش نگردد. کاورها معمولا از پارچه سوزنی تهیه می‌گردند. استفاده از کاور، حمل را برای شما راحت‌تر کرده و آن‌ها را در برابر هر گونه صدمه‌ای محافظت می‌کند. شما می‌توانید هر نوع طرحی را که دارید را به راساگیفت سفارش دهید. طرح مورد نظر اغلب در قسمت‌های نقره‌ای به طور خوانا و دقیق چاپ می‌گردد. البته اگر مایل به چاپ طرح در قسمت‌های دیگر باشید،‌ این امکان نیز برای شما فراهم شده است.

تولی آفتابگیر خودرو

سفارش و تهیه آفتابگیر جلوی ماشین

راساگیفت انواع آفتابگیر خودرو برای شیشه‌های جلو، عقب و پنجره‌ها را در طرح و رنگ‌های مختلف را تولید و تهیه می‌کند. جنس پارچه به کار رفته در آن‌ها از شمعی مرغوب و قابل شستشو می‌باشد. برای طراحی بر روی آن‌ها از مواد چاپی‌ای استفاده شده است که در اثر تابش خورشید یا عوامل دیگر پاک یا خراب نگردد. فنرهایی که به دور آن‌ها قرار دارد، قابلیت بازوبسته شدن تا بیش از ۱۰ بار را دارد. شما در راساگیفت می‌توانید هر طرح و نوشته‌ای را که بخواهید بر روی آن‌ها چاپ کنید و در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرید. همچنین در صورت لزوم می‌توانید از کیف یا کاور حمل آن نیز استفاده کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *