166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

اهمیت و مزایای ساک دستی تبلیغاتی در معرفی برند

کیسه تبلیغاتی

به روز شدن شیوه‌های بازاریابی و تبلیغات، هیجان و رقابت گسترده ای را در بین کسب و کارها ایجاد کرده است. اما با این وجود، هنوز هم تبلیغات سنتی مانند کیسه تبلیغاتی جایگاه ویژه ای در این بین دارد. افراد زیادی هستند که از این روش استفاده کرده و نتیجه مثبتی کسب می‌کنند. اما قبل از استفاده از هر روشی، باید از اهمیت و مزایای آن مطلع شویم.

سوالاتی که در ذهنمان شکل می‌گیرد باید توسط افراد باتجربه و متخصص پاسخ داده شود. آیا سرمایه گذاری بر روی این روش، کار مناسبی است؟ با توجه افزایش رقابت و بازاریابی‌های آنلاین، آیا هنوز هم تاثیرگذار است؟

پاسخ به این سوالات می‌توانند جهت را به شما نشان داده و شما را راهنمایی کنند. در این بخش از مقاله قصد داریم درباره اهمیت و مزایای استفاده از ساک تبلیغاتی در معرفی برند را توضیح دهیم و به آن‌ها بپردازیم.

از ساک دستی تبلیغاتی استفاده می‌کنیم زیرا …

اگر شما نیز در کار فروش کالاهای فیزیکی هستید، به این موارد توجه کنید. اطلاع از آن‌ها می‌تواند، شما را در هر قدمی‌که بر می‌دارید، مطمئن تر کند. اگر در کار فروش خشکبار هستید، می‌توانید کیسه تبلیغاتی پارچه ای را تهیه کرده و محصولات را درون آنها به مشتریان تحویل دهید. ساک تبلیغاتی همراه مشتری، در هر مکانی که قدم می‌گذارد، نام و برند شما را به دیگران نشان می‌دهد. در ادامه به موارد دیگر اشاره می‌کنیم.

ساک تبلیغاتی برای همه نوع مشتری

ساک تبلیغاتی ماندگاری بالایی دارد و چند بار مصرف است

یکی از مزیت‌های کیسه تبلیغاتی ماندگاری بالا آن است. هر کیسه تبلیغاتی با توجه به ظرفیت آن می‌تواند برای حمل کالاهای دیگر نیز استفاده شود. همانطور که گفتیم، اگر کیسه ای مناسب باشد، می‌تواند در هر خرید همراه افراد باشد. به طور متوسط طول عمر یک کیسه تبلیغاتی چیزی در حدود ۱ سال در نظر گرفته شده است.

ساک دستی تبلیغاتی سازگار با محیط زیست است

با توجه به افزایش سطح آگاهی مردم در حفظ محیط زیست، استفاده از کیسه‌های پلاستیکی روز به روز کمتر می‌شود. کیسه‌های پلاستیکی تاثیر بدی بر روی زمین و سلامت افراد داشته و این موضوع همه را به انتخاب جایگزینی برای آن وا داشته است. یکی از بهترین جایگزین‌های کیسه‌های پلاستیکی، استفاده از کیسه‌های پارچ  ای است. برخی از آن‌ها در فروشگاه‌ها به فروش می‌رسد. برخی دیگر نیز آن‌ها را در خانه تهیه و آماده کرده اند. شما نیز می‌توانید با دادن کیسه تبلیغاتی پارچه ای به دیگران، اهمیت و علاقه خود را به محیط زیست نشان دهید. شما با این کار به آن‌ها نشان می‌دهید که فردی آگاه و دور اندیش می‌باشید و علاقه و دغدغه مشتریان نیز برایتان اهمیت دارد.

قابل شستشو است

کیف‌های پارچه ای قابل شستشو هستند و شما می‌توانید بعد از هر بار استفاده آن‌ها را بشورید. اما نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که نوشته‌های چاپ شده نباید از بین برود. برای حل این مشکل می‌توانید از چاپ و مواد باکیفیت استفاده کنید.

فضای کافی برای طراحی دارد

برخی از هدایای تبلیغاتی مانند فلش تبلیغاتی تنها مکان کافی برای طراحی برند و لوگو را دارد. امام ساک دستی تبلیغاتی این گونه نیست. هر دوطرف و فضای کافی این امکان را فراهم کرده است تا افراد به طور واضح برند و اطلاعات تماس خود را ثبت کنند. همچنین می‌توانند با توجه به خلاقیت خود طرحی مناسب و جذاب نیز بر روی آن‌ها داشته باشند.

کیسه تبلیغاتی دارای فضای کافی برای تبلیغات

برای همه نوع از مشتری مناسب است

استفاده از ساک دستی تبلیغاتی تنها مختص قشر خاصی از جامعه نیست. فرقی نمی‌کند، در هر سن و جایگاه باشید برای جابجای و حمل وسایل خود به آن احتیاج پیدا می‌کنید. شما می‌توانید آن‌ها را به عنوان هدایای تبلیغاتی انتخاب کرده و در صورت لزوم به مخاطبان خود هدیه کنید. همچنین می‌توانید طرح‌ها و رنگ‌های متنوع و جذابی از آن‌ها تهیه کرده و در اختیار مخاطبان خود قرار دهید.

هزینه و قیمت آن مناسب است

اگر می‌خواهید مانند آفتابگیر تبلیغاتی یک بیلبورد متحرک با قیمت مناسب تهیه کنید، ساک تبلیغاتی گزینه مناسبی است. این ابزار با توجه به طول عمر و کارایی که دارد، به صرفه است. همچنین اگر همچنان قیمت آن نیز برایتان بالاست می‌توانید با تغییر در سایز و طرح‌ها، آن را کاهش دهید.

چگونه ساک دستی تبلیغاتی از راساگیفت سفارش دهیم؟

راساگیفت مجموعه عظیمی‌از هدایای تبلیغاتی را تهیه کرده و با قیمت بروز در سایت خود منتشر کرده است. هر یک از هدایا در طرح‌ها و سایزهای مختلف با قیمت‌های متنوع قابل سفارش است. شما با انتخاب هریک از آن‌ها و با یادداشت کردن کد مربوطه می‌توانید با شرکت تماس بگیرید. کارشناسان ما شما را به طور کامل و دقیق راهنمایی کرده و تا پایان سفارش همراه شما هستند. هر یک از هدایا با دقت و زیر نظر افراد خبره با بهترین قیمت تهیه شده است. پس با خیال راحت انتخاب کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *