166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

راهنمای انتخاب پاور بانک تبلیغاتی

اکثر افرادی که از گوشی هوشمند، تبلت، لپ تاپ و یا دستگاه‌های الکترونیکی استفاده می‌کنند با پاور بانک آشنا هستند و بیشتر آنها از این وسیله کارآمد بهره می‌برند. این ابزارهای جانبی با اسم‌های مختلفی معروف هستند مانند، شارژر قابل حمل، باتری سیار و یا نام‌های دیگر.

به راحتی می‌توانید با هزینه اندک آنها را تهیه کنید و به مشتریان خود هدیه دهید. این پاور بانک تبلیغاتی که شما به مشتریان هدیه می‌دهید، در مواقعی که باتری گوشی هوشمند و یا تبلت آنها تمام می‌شود، می‌تواند به آنها کمک کند.

به یاد داشته باشید نام و لوگوی شرکت خود را بر روی آنها قرار دهید تا هر زمان که مشتریان و یا افراد هدف شما از پاوربانک تبلیغاتی شما استفاده کردند، خدمات و محصولات شما برای آنها یادآوری شود. نام برند خود را با فونت و رنگ مناسب بر روی آن چاپ کنید تا افراد با اولین نگاه متوجه آن شوند.

در زیر به چند نوع مختلف از پاور بانک خواهیم پرداخت تا بتوانید بهترین نوع را برای اهداف تبلیغاتی خود انتخاب کنید.

پاور بانک گوشی هوشمند با یک خروجی

پاور بانک با یک خروجی یک نوع کلاسیک و محبوب در میان کاربران است. این نوع از پاور بانک در ظرفیت‌های مختلف تولید می‌شود و تنها یک خروجی برای شارژ دارد. اگر بودجه تبلیغاتی شما محدود است می‌توانید انواع با ظرفیت تا ۴۰۰۰ میلی آمپر را تهیه کنید.

با این پاور بانک مشتریان شما می‌توانند یک گوشی هوشمند را به طور کامل شارژ کنند و هنوز اندکی شارژ در آن برای مواقع ضروری خواهند داشت. به خاطر این که ظرفیت بالایی ندارند، کم حجم هستند و می‌توان از آنها در هر جایی نگهداری کرد.

پاور بانک با دو خروجی با شدت جریان‌های متفاوت

اگر مشتریان شما به جز گوشی هوشمند از تبلت هم در طول روز استفاده می‌کنند، هدیه دادن پاور بانک با دو خروجی ایده خوبی خواهد بود. پاور بانکی را انتخاب کنید که حداقل دارای باتری ۷۸۰۰ میلی آمپر باشد تا بتواند یک گوشی هوشمند و یک تبلت را به طور کامل شارژ کند.

این نوع دارای دو خروجی است و مشتریان شما می‌توانند هم زمان تلفن و تبلت خود را شارژ کنند. خروجی‌های تعبیه شده برای این نوع دارای قدرت‌های مختلف هستند و به وسیله خروجی قوی‌تر می‌توانند تبلت را در محدوده زمانی مناسب، شارژ کنند.

از طرف دیگر اگر تلفن هوشمند از تکنولوژی شارژ سریع پشتیبانی کند، اتصال آن به خروجی پر قدرت‌تر باعث خواهد شد در زمانی کوتاه به شارژ کامل برسد. شما می‌توانید نام تجاری و لوگوی کسب‌وکار خود را به شکلی زیبا بر روی آن چاپ کنید و به مشتریان و یا شرکای تجاری خود هدیه دهید. اگر به دنبال هدیه‌ای هستید که کارآمد و چند منظوره باشد این نوع از پاور بانک می‌تواند انتخاب بعدی شما باشد.

پاور بانک درخشان در تاریکی

هیچ فرصتی را برای کارآمدتر کردن هدیه تبلیغاتی خود از دست ندهید. می‌توانید پاور بانک تبلیغاتی خود را با استفاده از رنگ‌های فسفری متمایز کنید. مشتریان شما می‌توانند این هدیه تبلیغاتی را در هر جایی، حتی در مکان‌های تاریک پیدا کنند. در صورتی که طراحی و رنگ زیبایی هم داشته باشند در زمان استفاده مشتریان شما از آنها، توجه اطرافیان آن شخص را هم جلب خواهند کرد.

پاور بانک چراغ قوه دار

می‌توانید برای این که مشتریان شما استفاده بیشتری از پاور بانک شما داشته باشند انواع دارای چراغ قوه را برای کمپین تبلیغاتی خود انتخاب کنید. این نوع گوشی هوشمند شما را ۱۰۰% شارژ می‌کند و مشتریان شما قادر خواهند بود در محیط‌های تاریک از چراغ قوه آن استفاده کنند. این نوع از پاور بانک‌ها یک وسیله چند منظوره عالی خواهند بود و افراد در جاهای مختلف از آنها استفاده خواهند کرد و به یاد کسب‌وکار شما خواهند افتاد.

از آنجا که امروزه بسیاری از مردم به تلفن‌های هوشمند و تبلت خود وابسته هستند، پاور بانک‌های قابل حمل به سرعت به ابزارهای ضروری تبدیل شده‌اند. با قرار دادن نام برند و لوگوی شرکت خود بر روی آنها می‌توانید به مدت طولانی شرکت خود را تبلیغ کنید و از طرف دیگر به مشتریان هم کمک خواهید کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *