166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

برندتان را به دیگران هدیه بدهید

هدایای تبلیغاتی کالاهای خرده فروشی هستند که در بازاریابی استفاده می‌شوند. در بیشتر موارد، با آرم، نام و اطلاعات تماس یک شرکت سفارشی می‌شوند. بیشتر شرکت‌ها برای ترغیب مشتریان، تصمیم می‌گیرند که این محصولات را به صورت تماس بگیرید هدیه دهند.

چه هدایایی مناسب‌ترند؟

اولین محصولات تبلیغاتی مربوط به سال ۱۷۸۹ است، هنگامی که از دکمه‌های یادبود در طول انتخابات انتخاباتی جورج واشنگتن استفاده شد. در دهه ۱۸۰۰، خودکار تبلیغاتی،جاکلیدی تبلیغاتی و سایر محصولات تبلیغاتی ساده اغلب برای ارتقاء مشاغل مورد استفاده قرار می‌گرفت. امروزه تبلیغات با استفاده از محصولات خرده فروشی است و دلایل بسیاری وجود دارند که نشان می‌دهند که هدایای تبلیغاتی می‌توانند برای تجارت شما مفید باشند.

خودتان برندتان را معرفی کنید. هنگامی که مشتریان شما آرم و نام تجاری شما را روی موارد تجاری تبلیغاتی مانند کلاه تبلیغاتی ، پیراهن تبلیغاتی ، خودکار تبلیغاتی و سایر محصولات مشاهده می‌کنند، آن‌ها با نام تجاری شما آشنا می‌شوند. حتی مشتریانی که مارک و نام تجاری را به یاد نمی‌آورند ممکن است در هنگام آماده شدن برای خرید، از هویت برند شما احساس راحتی بیشتری کنند. کالاهای تبلیغاتی نوعی آگاهی از برند را ایجاد می‌کنند که برای پیشرفت هر تجارت ضروری است.

هدیه تبلیغاتی راسا گیفت

مشتریان جدید ایجاد کنید. محصولات تبلیغاتی به دلیل اینکه تماس بگیرید در اختیار مشتریان قرار می‌گیرند، به سادگی پیامی را منتقل می‌کنند. یک مشتری ممکن است خودکار تبلیغاتی شما را به کسی که با شرکت شما آشنا نیست، هدیه دهد تا در واقع پیام بازاریابی شما را به دیگران منتقل کند.
اگر مشتری شما به کمک شما یا خدمات شما احتیاج داشته باشد و اطلاعات و نام و مخاطب شما درست در یخچال مشتری (به شکل آهنربا) یا روی صفحه کلید مشتری باشد، آن مشتری به مراتب بیشتر از شما به عنوان رقیب با شما تماس می‌گیرد. تماس با شما بسیار راحت تر است و احتمالاً کالای تبلیغاتی شما به مشتری یادآوری کرده است که در دسترس هستید. محصولات تجاری تبلیغاتی به سادگی تأثیر جدی بر روان مشتریان بالقوه شما می‌گذارد.

تاثیر هدایای تبلیغاتی در تبلیغات

داشتن هدایای تبلیغاتی موثر می‌تواند مانند ایستادن روزانه در کنار مشتریان باشد که پیام بازاریابی شما را ارائه می‌دهد. شما همیشه نمی‌توانید برای یادآوری خدمات خود به مشتری حضور داشته باشید، اما هدایای تبلیغاتی که هر روز مورد استفاده قرار می‌گیرند و دیده می‌شوند در زمانی که شما نیستید وجود دارند.
نکته جالب در مورد محصولات تبلیغاتی این است که از آن‌ها استفاده می‌شود و نگهداری می‌شود. در حالی که معمولاً آگهی‌های تبلیغاتی و تبلیغاتی دور ریخته می‌شوند زیرا مشتریان “نامه‌های ناخواسته” به احتمال زیاد اقلام تبلیغاتی را که دوست دارند، نگه می‌دارند، و این بدان معنی است که پیام بازاریابی شما می‌تواند درون خانه‌های مشتریان قرار بگیرد – و در آنجا بمانید. استفاده مکرر از هدایای تبلیغاتی برای تشویق وفاداری به برند بسیار تأثیرگذار است.

اگر در یک نمایشگاه حرفه‌ای حضور دارید و دوست دارید افراد را به غرفه خود جذب کنید، چیزی بی نظیر و به یاد ماندنی را به عنوان هدیه ارائه دهید. بازار اشتغال به ویژه در مراقبت‌های بهداشتی بسیار رقابتی است. هدیه‌ای به یاد ماندنی و مفید، در برندسازی شرکت شما به عنوان کارفرمای مورد نظر تاثیر بسیاری خواهد داشت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *