166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

فلش مموری تبلیغاتی دوست‌دار محیط زیست

آیا شما به دنبال هدایای تبلیغاتی دوست‌دار محیط زیست برای شرکای کسب‌وکار و یا مشتریان خود هستید که مفید و بادوام باشد؟ شما می‌خواهید مطمئن شوید که مشتریان فعلی و آینده، پتانسیل‌های تجاری مهم شرکت شما را چندین سال به یاد داشته باشند؟ با استفاده از فلش مموری تبلیغاتی برند شما سال‌ها دیده خواهد شد.

انواع مختلف فلش مموری را می‌توانید در بازار پیدا کنید، اما می‌توانید با ارائه محصولاتی دوست‌دار محیط زیست شرکت خود را از دیگر کسب‌وکارها متمایز کنید و این کار با فلش مموری با پوشش چوب میسر خواهد شد.

فلش مموری با پوشش چوب، مناسب برای کمپین تبلیغاتی

شرکت شما بیشتر جلب توجه خواهد کرد، اگر فلش مموری تبلیغاتی کسب‌وکار خود را از انواع دارای پوشش چوبی انتخاب کنید. این فلش مموری دارای یک پوشش شیک و ظریف چوبی است که در زمان استفاده از مموری درب آن باز می‌شود. این یک هدیه کوچک و زیباست، اما این چوب با کیفیت و ظریف چیزی بیش از این است، آن یک دوست عالی برای فلش مموری شما است و قطعا در میان دیگر انواع پوشش‌ها، که معمولا برای هدایای تبلیغاتی و فلش مموری‌های سفارشی استفاده می‌شوند، برجسته است.

این هدیه سفارشی از چوب بادوام و سخت ساخته شده است، این فلش مموری تبلیغاتی چوبی تاثیرات سنتی را با فناوری و تکنولوژی مدرن ترکیب می‌کند. استفاده از پوشش چوبی شیک و زیبا برای فلش مموری، حفاظت خوبی از مدارهای داخلی آن ایجاد می‌کند و برای سال‌های زیادی اطلاعات را در خود نگهداری خواهد کرد.

چوب ماده‌ای تجدید پذیر و طبیعی بوده و ۱۰۰% قابل بازیافت است و می‌توان از انواع مختلف چوب مانند بامبو برای این کار استفاده کرد تا جلوه زیبایی به محصول بدهد.

به خاطر طول عمر طولانی بامبو، این گیاه به عنوان نماد طول عمر در چین باستان مورد توجه قرار گرفت و امروزه به عنوان نماد شانس خوب و یک زندگی طولانی است. ترکیبی از نرمی و دوام منحصر به فرد به دلیل انعطاف‌پذیری آن باعث می‌شود که بامبو در میان گیاهان دیگر برجسته شود و شما هنوز می‌توانید بامبو را به عنوان جایگزینی برای میله‌های فولادی برای تقویت فولاد در سازه‌های بتنی در سراسر آسیای شرقی ببینید.

فلش مموری چوبی

استفاده از فلش مموری برای تبلیغات شرکت

در کمپین تبلیغاتی شرکت خود از محصولات باکیفیت و بادوام استفاده کنید. هر قدر محصول شما کاربرد روزانه بیشتری داشته باشد افراد بیشتری آن را خواهند دید و در صورتی که نام برند و لوگوی شرکت را به طرز مناسبی بر روی آن حکاکی و یا چاپ کنید، گسترش آگاهی از برند شما بیشتر خواهد شد و بازگشت سرمایه خوبی خواهید داشت.

به جای استفاده از کارت ویزیت با یک نقاشی فانتزی و رنگارنگ، ما می‌خواهیم یک محصول تبلیغاتی با دوام را پیشنهاد کنیم، اگر بر روی فلش مموری اطلاعات تماس مانند شماره تلفن و یا آدرس وبسایت را چاپ کنید، به عنوان کارت ویزیت شما عمل خواهد کرد. می‌توان بر روی این فلش مموری‌ها با حکاکی لیزری، نام و لوگوی برند و اطلاعات تماس را قرار داد. استفاده از حکاکی لیزری علاوه بر ظرافت در حکاکی، طرح‌ها و نوشته‌ها نیز به مدت بسیار طولانی بر روی محصول خواهند ماند و برای شرکت شما تبلیغ خواهند کرد.

برای این که هدایای تبلیغاتی شما در ذهن مشتریان شما بماند، یکی از راه حل‌ها استفاده از آیتم‌های منحصر به فرد است و در صورت استفاده از این فلش مموری چوبی تمایز خوبی نسبت به دیگر رقیبان خود پیدا خواهید کرد. این هدیه دوام بالایی دارد و از جهت دیگر باعث جلب توجه اطرافیان فردی که این هدیه را دریافت کرده، می‌شود. این جلب توجه باعث گسترش بیشتر برند شما خواهد شد و شما را به اهداف بازاریابی خود خواهد رساند.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *