166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

آشنایی با هدیه تبلیغاتی لوکس: تاثیر آن در کسب و کار

هدیه تبلیغاتی لوکس

هدیه تبلیغاتی لوکس ابزاری مهم و کاربردی برای مسئولانی که می‌خواهند در عرصه کسب و کار بدرخشند.

درباره هدیه تبلیغاتی لوکس چه می‌دانید؟ آیا با ویژگی و تاثیر آن‌ها آشنا هستید؟

هر آنچه را که باید بدانید، در این مقاله به آن پرداخته شده است. اگر احساس می‌کنید که کسب و کار شما برای نشان دادن حرفه و پیشه خود نیاز به استفاده از هدیه تبلیغاتی منحصر به فرد دارد، تا پایان مقاله همراه ما باشید.

کاربرد هدیه تبلیغاتی لوکس

هدیه تبلیغاتی لوکس نیر مانند سایر هدایای تبلیغاتی نشان دهنده نام و برند تجاری شماست. معمولا برای تهیه هدیه تبلیغاتی خاص هزینه نسبتا بالایی پرداخت می‌شود. بنابراین بهتر است که آن‌ها را صرفا به افراد خاص و مهم هدیه دهید. افرادی چون پزشک یا مدیر یک شرکت.

ویژگی‌های هدیه تبلیغاتی لاکچری و نفیس

از جمله ویژگی‌های این نوع هدایا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • این نوع هدایا نسب به هدایای دیگر گرانتر هستند.
  • از آن‌ها صرفا برای نشان دادن حسن نیت خود به مشتریان مهم شرکت استفاده می‌کنند.
  • این هدایا در بیشتر مواقع کاربردی بوده و در لحظات و جریان زندگی از آن استفاده می‌کنند.
  • هدایای تبلیغاتی لوکس مانند سایر هدایای تبلیغاتی حاوی پیام مهم بوده و معرف کسب و کار شما می‌باشد.
  • با توجه خلاقیت و موادی که در تهیه و طراحی آن‌ها به کار می‌برید، مطمئن باشید که توسط افراد دیگر دیده شده و تاثیرگذار است.

هدیه تبلیغاتی

هدیه تبلیغاتی لوکس و انواع منحصر به فرد آن

شما می‌توانید از هدایای زیر به عنوان هدیه تبلیغاتی نفیس و خاص به مشتریان خود استفاده کنید. در ادامه هر یک از آن‌ها را مورد بررسی قرار داده و به آن‌ها می‌پردازیم.

ساعت‌های تبلیغاتی لاکچری و نفیس

یکی از کاربردی ترین ابزارهایی که می‌توانید با اندکی هزینه و خلاقیت به مشتریان خاص و لاکچری خود هدیه دهید، ساعت می‌باشد. ساعت تبلیغاتی در سه نوع رومیزی، دیواری و مچی به مخاطبان هدیه داده می‌شود. در تهیه برخی از آنان هزینه کمتری پرداخت شده و در زمره هدیه تبلیغاتی ارزان هستند. اما در تهیه برخی دیگر هزینه و خلاقیت بیشتری به کار برده شده است. به عنوان مثال، شما می‌توانید برند و نام تجاری خود را بر روی ساعت رومیزی چوبی حک کرده و به مشتری محبوب خود هدیه دهید.

ست خود نویس تبلیغاتی یا روان نویس تبلیغاتی

با اندکی توجه و طراحی بر روی خودکارها می‌توانید از آنان به عنوان هدیه تبلیغاتی خاص یاد کنید. اگر نگاهی به روانویس‌های مدیران شرکت یا سازمان‌ها، بیاندازید، متوجه ظرافت و زیبایی آن‌ها می‌شوید. هر یک از آن‌ها با نگارگری و اندکی طلا یا نقره باعث درخششان در دست آن‌ها شده است. هدیه ای خاص و لاکچری که نظر هر بیننده ای را به خود جلب می‌کند. اگر بر روی آن نام و برند شما وجود داشته باشد، مطمئنا توسط دیگران دیده خواهد شد.

ماگ و لیوان تبلیغاتی خاص

این هدیه بر خلاف ویژگی هدایای خاص و لاکچری، قیمت ارزان تری دارد. شما می‌توانید با پرداخت هزینه نسبتا پایین و سفارش ماگ‌ها و لیوان‌های تبلیغاتی در طرح و رنگ خاص، آن‌ها را به عنوان هدیه تبلیغاتی لوکس به دیگران هدیه دهید.

ست مدیریتی چرم زیبا

یکی از محصولات و اجناس پر طرفدار، ست‌های مدیریتی چرم می‌باشند. این اجناس برای مدیران یا کسانی که مدام از ابزارهای آن استفاده می‌کنند هدیه مناسبی است. شما می‌توانید با اهدا یک ست جذاب مدیریتی به دیگران حس ارزش و اعتبار را در آنان برانگیزید.

هدیه تبلیغاتی خاص چرم

کالاهای تزئینی تبلیغاتی لوکس

برخی از کالاها به گونه ای هستند که صرفا جهت تزئین محیط به کار می‌روند. این اجسام در هتل‌ها، اتاق‌های مدیریتی و برخی از شرکت‌ها بسیار پرکاربرد است. محیط‌های نصب آنان معمولا جزء مکان‌های پرتردد می‌باشد و توسط افراد زیادی دیده می‌شود. حال فرض کنید که اگر شما در تهیه آنان از نقش و طرح‌های خاص استفاده کرده باشید، بسیار جذاب خواهد بود. از جمله آن‌ها می‌توانیم به تابلوها یا برخی از گلدان‌ها اشاره کنیم که با نام و برند شما به دیگران معرفی می‌شوند.

جعبه پذیرایی یا تزئینی

معمولا افراد برای پذیرایی از افراد مهم، از جعبه‌های پذیرایی نفیس و لاکچری استفاده می‌کنند. جعبه پذیرایی تبلیغاتی معمولا در طرح‌های چوبی برای شکلات، آجیل یا دمنوش‌ها تهیه شده اند. هر یک از آنان به گونه ای ساخته شده اند که نظر مخاطبان را به خود جلب کنند. این هدیه با توجه به کابرد و هزینه ی ساخت در گروه هدیه تبلیغاتی لوکس و لاکچری قرار می‌گیرد.

ست آرایشی و بهداشتی خاص

ست آرایشی و بهداشتی یکی از ست‌های پرطرفدار در بین خانم‌ها و آقایان می‌باشد. استفاده از لوازم آرایشی و بهداشتی از ملزومات زندگی می‌باشد. همچنین هر شخصی از گرفتن آن به عنوان هدایا استقبال می‌کند. هزینه تهیه ست کامل معمولا گران تمام می‌شود. به همین دلیل شرکت‌های هدیه تبلیغاتی، آن‌ها را برای مشتریان لاکچری و خاص معرفی می‌کنند.

مخاطبان خاص هدیه تبلیغاتی لوکس

تقریبا می‌توان گفت که همه ما در طول زندگی حداقل یکبار تقویم تبلیغاتی به عنوان هدیه سال نو گرفته ایم. معمولا شیرینی پزی‌ها یا برخی از اداره جات آن‌ها را به دیگران هدیه می‌دادند. این هدایای تبلیغاتی با توجه به نوع کابرد و هزینه‌های پایین، در زمره هدایای تبلیغاتی ارزان و پرکاربرد قرار دارد. اما همانطور که اشاره شد، برای تهیه هدیه تبلیغاتی لوکس وقت و هزینه زیادی صرف می‌شود. به همین دلیل مخاطبان باید افرادی با درجه اهمیت بالا برای کسب و کار شما باشند.

مثلا شما می‌توانید یک ساعت تبلیغاتی چوبی شیک را به یک مدیر یا یک پزشک که مراجعین زیادی در طول روز دارد، هدیه دهید.

هدیه تبلیغاتی لوکس برای مخاطبان

چند نکته مهم در انتخاب هدیه تبلیغاتی

حال که تصمیم به استفاده از هدیه تبلیغاتی لوکس گرفته اید، بهتر است که نکات زیر را مدنظر داشته باشید.

  • از آنجایی کیفیت و ظاهر لوگو و برند بر روی محصولات، از اهمیت ویژه ای برخوردار است، از چاپ با کیفیت استفاده کنید. مثلا چاپ لیزر می‌تواند در این زمینه به شما کمک کند.
  • مخاطبان هدف را شناسایی کنید. شما نمی‌توانید این هدیا را به صورت چریکی یا فصلی به دیگران هدیه دهید. زیرا با توجه به وقت و هزینه ای که صرف آن شده است، نتیجه عکس را برای کسب و کار شما به همراه دارد.
  • در انتخاب هدیه تبلیغاتی لوکس و لاکچری هوشمندانه عمل کنید. هر نوع کالایی برای آن‌ها مناسب نیست. ماهیت برخی از کالاها به گونه ای است که باعث جذب افراد دیگر نمی‌شوند. یا برای برخی از افراد مناسب نیست.

راساگیفت و هدایای تبلیغاتی لوکس

داغ شدن بازار رقابت، وجود افراد سودجو و کالاهی تقلبی را افزایش می‌دهد. شناسایی این افراد تقریبا کار دشوار و نیازمند دانش و تجربه است. این موضوع لزوم مراجعه به شرکت‌های معتبر و برند را بیش از پیش الزامی ‌می‌کند.

راساگیفت عرضه کننده انوع هدیه تبلیغاتی در قیمت‌های مختلف، با دانش و تجربه در خدمت رسانی به شما آماده است. این شرکت با کسب تجربه در طول دو دهه و با کادر مجرب می‌تواند گزینه مناسبی برای تهیه هدیه تبلیغاتی باشد. راساگیفت تلاش می‌کند تا محصولات با کیفیت را با بهترین قیمت، خدمت شما ارائه کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *