166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

انواع مختلف شارژر قابل حمل بخش دو

شارژر دیواری

شرکت‌های فناوری پیشرفته برای گسترش نام برند و بهره بردن از سود بیشتر از شارژر دیواری به عنوان هدایای تبلیغاتی بعدی خود بهره خواهند برد. این شارژر دیواری به پریز روی دیوار وصل می‌شود و با تمام کابل‌های شارژ USB سازگار است و این شارژرها دارای مدار محافظ خوبی هستند.

ولتاژ:

ولتاژ ورودی این دستگاه بنا به منطقه مورد استفاده می‌تواند ۲۲۰ و یا ۱۱۰ ولت باشد.

زمان شارژ:

زمان شارژ بستگی به باتری دستگاه دارد. برای مثال، جدیدترین باتری‌ها تا بیش از ۳۰۰۰ میلی آمپر ظرفیت دارند، بنابراین شارژ کامل یک باتری خالی می‌تواند تا ۲ ساعت طول بکشد. البته با استفاده از این شارژر می‌توان به راحتی پاوربانک تبلیغاتی را شارژ کرد.

اکثر خروجی‌های شارژر دیواری دارای خروجی آمپر بالایی هستند. تنها راه برای تست سازگاری شارژر با دستگاه شما این است که آن را به دستگاه وصل کنید، آن را روشن کنید و تا زمانی که باتری دستگاه شما کاملا شارژر شود، آن را از برق نکشید. باید توجه داشته باشید که بازی کردن در هنگام شارژ باعث گرم شدن و خرابی باتری خواهد شد.

کابل شارژ با چند سری مختلف

برای کسانی که می‌خواهند چند دستگاه مختلف را با استفاده از یک شارژر، شارژ کنند، این کابل می‌تواند کارساز باشد. این کابل دارای یک سر USB استاندارد برای متصل کردن به شارژر دیواری، فندکی و یا پاور بانک است. این کابل در انتها دارای خروجی‌های مختلف است که آنها را متناسب با ورودی دستگاه می‌تواند به وسایل مختلف وصل کنید. باید توجه داشته باشید شارژر باید قدرت کافی برای شارژ کردن چندین وسیله را داشته باشد.

اضافه کردن دستگاه‌های مختلف باعث خواهد شد سرعت شارژ پایین آمده و دستگاه‌ها دیرتر شارژ شوند.

 

پاوربانک تبلیغاتیحتی اگر یک شارژر به طور کامل با دستگاه شما هماهنگ شود، ایده خوبی نیست که از آن برای تمامی دستگاه‌ها استفاده کنید. همه دستگاه‌ها الزامات ولت و آمپر متفاوتی دارند، بنابراین اطمینان حاصل کنید که این کابل چند سر، قبل از وصل کردن آن به دستگاه شما با تکنولوژی دستگاه‌ها و گوشی‌ها سازگار است. مقدار ولتاژ باید با مقدار خروجی شما مطابقت داشته باشد.

پاور بانک کوچک همراه

ما هرگز خانه خود را بدون کلیدهای ورودی خانه و اتومبیل ترک نمی‌کنیم، که به همین دلیل است که یک پاور بانک کوچک که دارای حلقه برای متصل کردن به جاکلیدی است، هر جا که می‌روید، نیروی الکتریکی قابل‌حمل را تضمین می‌کند. به سادگی از آن در کنار شارژر فندکی اتومبیل استفاده کنید، و شما همان خروجی نیرو را به عنوان یک شارژر قابل حمل معمولی خواهید دید.

پاور بانک کوچک همراه یک محصول قابل‌حمل و ارزان است که جای کمی می‌گیرد و از آن می‌توان در هر جایی استفاده کرد و گوشی خود را شارژ کرد.

پاور بانک قدرت

رایج‌ترین پاور بانک قدرت که ما ارائه می‌کنیم دارای ظرفیت باتری ۱۰۰۰۰ میلی آمپر است و می توان آن را از طریق کابل USB شارژ کرد. این قدرت کافی برای شارژ گوشی‌های آیفون و اندروید را تامین خواهد کرد و به اندازه کافی قدرتمند است. در مورد شارژ بیش از حد یک پاور بانک قدرت نگران نباشید. زمانی که دستگاه به طور کامل شارژ می‌شود یک نشانه سبز روشن خواهد شد.

ولتاژ:

ورودی: ۵ ولت و ۵۰۰ میلی آمپر

خروجی: ۵ ولت و ۱ آمپر

زمان شارژ:

بستگی به دستگاه و درصد باتری دارد.

میلی آمپر ساعت اغلب برای نشان دادن ظرفیت باتری‌های گوشی‌ها و دوربین‌های دیجیتال و باتری لپ‌تاپ‌ها به کار می‌رود. این عدد واحد ظرفیت را اندازه‌گیری می‌کند، به این معنی است که چقدر باتری می‌تواند نیروی الکتریکی را در خود ذخیره کند.

متغیرهای زیادی در پیش‌بینی مقدار دوام و طول عمر شارژر نقش دارند. برای مثال، آب و هوا می‌تواند در ماندگاری شارژر شما نقش مهمی را ایفاء کند. حرارت باعث تبخیر سیال باتری می‌شود در حالی که سرما می‌تواند باعث شود باتری سریع‌تر از حد نرمال تخلیه شود.

تبلت، لپ‌تاپ و تلفن همراه در این روز و عصر ضروری هستند. با گسترش تکنولوژی، نیاز به نگه داشتن باتری برای انجام کارها ضروری خواهد بود. مهم نیست که از کدام یک از این وسایل، شما استفاده می‌کنید، قدرت در دستان شما با شارژرهای قابل حمل است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *