166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

لیوانهای چاپ شده برای کافی شاپ شما بخش دو

در راسا، ما چندین سال است لیوان های تبلیغاتی سفارشی را برای مشتریان آماده می‌کنیم. لیوان تبلیغاتی سفارشی چاپ شده ما را بررسی کنید، لوگوی مناسب را انتخاب کنید و با کارکنان صمیمی ما مشورت کنید. ما لوگوهای شما را تکمیل می‌کنیم و به شما در برنامه ریزی متناسب با بودجه، برنامه زمانی و طراحی موردنظرتان کمک خواهیم کرد.

طراحی لیوان های تبلیغاتی

لیوان های تبلیغاتی سفارشی چاپ شده یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی در دسترس هستند. هیچ چیز دیگری وجود ندارد که چندین ماه بر روی میز شما قرار بگیرید و بتواند بر مشتریان شما تاثیر بگذارد اما یک لیوان تبلیغاتی سفارشی چاپ شده قادر به این کار خواهد بود! علاوه بر این، مشتریان با برند تجاری شما در لحظات استراحت خود که مشغول نوشیدن قهوه و یا یک فنجان کاکائوی داغ در یک روز سرد هستند تعامل برقرار خواهند کرد.

۱۲ نکته برای طراحی لوگو بر روی لیوان های تبلیغاتی سفارشی که مردم آن را دوست خواهند داشت

  1. لیوان سفارشی خود را برجسته کنید

به لیوان مورد علاقه خود فکر کنید. آیا آن رنگارنگ است؟ آیا نوشته‌ای زیبا در کنار خود دارد؟ آیا دارای دسته‌ای است که دقیقا اندازه دست شماست؟ چند سال است که از آن استفاده می‌کنید؟ وقتی لیوانهای تبلیغاتی لوگودار سفارشی خود را طراحی می‌کنید، مواردی را انتخاب کنید که به نوعی منحصر به فرد است و باعث می‌شود که احساس بهتری داشته باشید. از لیوانهای تبلیغاتی سرامیکی ما دیدن کنید و یکی از موارد منحصر به فرد را انتخاب کنید. سپس طراحی منحصر به فرد خود را به آن اضافه کنید!

 

  1. لیوان تبلیغاتیلیوان های تبلیغاتی را استفاده کنید که قابل شستشو با ماشین ظرفشویی هستند

برخی از لیوان‌های فانتزی قابل شستشو با ماشین ظرفشویی نیستند. با عرض پوزش باید بگویم که همچنان برخی افراد آنها را در ماشین ظرفشویی قرار می‌دهند! لیوان‌هایی را انتخاب کنید که بیش از حد حساس، ظریف و یا سخت برای شستشو نیستند.

  1. یک طراحی سفارشی و خیره کننده برای لیوان های تبلیغاتی خود انتخاب کنید

هنگامی که طراحی خود را ایجاد می‌کنید حتما اندازه، شکل و رنگ لیوان تبلیغاتی سفارشی را در نظر بگیرید. با یک هنرمند، طراح و یا با مشتریان خود تماس بگیرید و یا از سایت ما دیدن کنید. شما برخی از طرح‌های خیره کننده را مشاهده خواهید کرد!

به یاد داشته باشید که مجبور نیستید از علامت استاندارد تجاری خود بر روی لیوانهای تبلیغاتی سفارشی خود استفاده کنید. لوگوی خود را تغییرات کوچکی بدهید تا با لیوانهای تبلیغاتی هماهنگی پیدا کند. از طرح‌های شلوغ برای آنها استفاده نکنید، با این کار لوگوی خود را در بین طرح‌ها مخفی خواهید کرد و توجه افراد به آن بسیار کم خواهد شد.

  1. لیوان های تبلیغاتی سفارشی خود را کمی بزرگتر انتخاب کنید

لیوان‌های بزرگتر به چند دلیل محبوب‌تر هستند، آنها اجازه می‌دهند بدون بیرون ریختن شیر یا شکر، بتوانید آن را راحت هم بزنید، آنها به راحتی در دستان شما جا می‌شوند و مقدار بیشتری از نوشیدنی موردعلاقه شما را در خود جای می دهند! از طرف دیگر امکان افتادن آنها کمتر است.

  1. رنگ آن را محدود به لوگو سفارشی خود کنید تا مقداری در هزینه‌ها صرفه جویی شود

برای تاثیرگذاری بیشتر به رنگ‌های زیادی نیاز ندارید! محدود کردن رنگ‌ها می‌تواند پول شما را ذخیره کند و همچنان ظاهری عالی داشته باشد، از فونت‌های منحصر به فرد و طرح‌های خطی استفاده کنید. تجربه ثابت کرده است که طرح‌های کشیده شده با دست در یک رنگ واقعا زیبا می‌باشند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *