166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

از تاثیر فوق العاده هدایای تبلیغاتی ارزان غافل نشوید

هدایای تبلیغاتی ارزان

اگر فکر می‌کنید که هدایای تبلیغاتی ارزان شانسی برای بازگشت سرمایه ندارند، باید بگوییم که کمی‌در اشتباهید!

هدایای تبلیغاتی در قیمت‌های گوناگونی تولید و تهیه می‌گردند. اما‌ این بدان معنی نیست که ارزش معنوی آن‌ها بر اساس قیمت‌ها تعیین و مشخص می‌گردد. هیچ گاه منکر ارتباط ارزش و اعتبار یک کالا با قیمت آن نیستیم. اما نمی‌توان تاثیرگذاری یک کالا را با هزینه آن مشخص کرد.

در اغلب شرکت‌های کوچک تیم یا گروهی برای تبلیغات وجود ندارد. به همین دلیل این وظیفه بر عهده مامور خرید واگذار می‌گردد. یکی از دغدغه‌های آن‌ها، انتخاب بهترین هدیه تبلیغاتی در رنج تعیین شده است. چه بسا اغلب شرکت‌ها، بودجه کمی‌را برای هدایای تبلیغاتی در نظر می‌گیرند. به همین دلیل راساگیفت این مطلب را برای افراد یا شرکت‌هایی که بودجه نسبتا کمی‌برای هدایای تبلیغاتی دارند، به نگارش در آورده است.

انواع هدایای تبلیغاتی ارزان

تعداد هدایای ارزان قیمت کم نیست. انتخاب هریک از آن‌ها به سلیقه، نوع مخاطب و مکان مورد نظر بستگی دارد. در ادامه تعدادی از هدایای تبلیغاتی که از ۱۰۰ هزار تومان کمتر هستند انتخاب شده است. اما در نظر داشته باشید که این مطلب در خرداد ۱۴۰۰ تهیه شده و به دلیل نوسانات، قیمت محصولات به صورت دوره‌ای در حال تغییر است.

 خودکار تبلیغاتی

یکی از کاربردی ترین هدایای تبلیغاتی ارزان، خودکار تبلیغاتی است. این خودکارها در دسته‌ها و قیمت‌های متفاوتی تولید می‌گردند. اما از ارزانترین آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • خودکار پلاستیکی: خودکارهای پلاستیکی در راساگیفت از ۱۹۵۰ آغاز می‌گردد. شما می‌توانید این هدیه را به تنهایی یا به همراه هدایای تبلیغاتی دیگر، هدیه دهید. برای چاپ بر روی آن‌ها از چاپ تامپون استفاده می‌گردد.
  • خودکار فلزی: خودکارهای فلزی، گزینه مناسب دیگری برای افراد با بودجه پایین می‌باشد. شما می‌توانید این محصولات را از ۷۰۰۰ تومان به بالا انتخاب کنید.
  • خودکار روانویس: روانویس‌ها نیز یکی دیگر از خودکارهای تبلیغاتی به شمار می‌آید. با توجه به انواع آن‌ها، می‌توانند هم در زمره هدایای ارزان قرار گیرند و هم به عنوان هدایای تبلیغاتی لاکچری به مخاطبان خاص هدیه دهند. شما می‌توانید با اندکی بودجه، روانویس‌های با کیفیت انتخاب کنید.

لیوان تبلیغاتی

از دیگر هدایای تبلیغاتی ارزان می‌توان به لیوان تبلیغاتی اشاره کرده که در انواع جنس و قیمت مختلف تولید می‌گردند. از جمله آن‌ها با قیمت‌های پایین، می‌توان موارد زیر را نام برد.

  • لیوان پلاستیکی: لیوان‌های پلاستیکی قیمت کمی‌داشته و برای اکثر افراد کاربرد دارد. قیمت این محصول در راساگیفت از ۷۰۰۰ تومان آغاز می‌گردد.
  • لیوان شیشه‌ای: یکی از هدایای ارزان مناسب نمایشگاه‌ها، لیوان‌های شیشه‌ای تبلیغاتی هستند. شما می‌توانید این هدایا را از ۶۰۰۰ تومان انتخاب کنید.
  • لیوان سرامیکی: لیوان‌های سرامیکی تبلیغاتی، از پرطرفدارترین هدایای تبلیغاتی به شمار می‌آیند. این هدایا نیز برای این رنج قیمت مناسب می‌باشد. قیمت آن‌ها تقریبا از ۳۰ هزار به بالا است.

آفتابگیر

آفتابگیرهای تبلیغاتی نیز در این گروه از هدایای تبلیغاتی قرار می‌گیرند. این محصول می‌تواند برای خودروهایی که در تابستان در معرض نور مستقیم آفتاب قرار دارند مناسب باشد. آن‌ها  نیز تقریبا با ۱۶۰۰۰ تومان قابل دریافت است.

ساک دستی

ساک دستی یکی دیگر از هدایای  ارزان و کاربردی است. این هدایا علاوه بر تبلیغ می‌توانند برای قرار دادن بروشورهای تبلیغاتی نیز مورد استفاده قرار گیردند. قیمت آن‌ها در راساگیفت از ۱۳۰۰ به بالا است.

جاکلیدی

از انواع دیگر هدایای ارزان می‌توان به جاکلیدی تبلیغاتی اشاره کرد. این هدایا از ۱۸۰۰ به بالا در راساگیفت یافت می‌شود.

جاکارتی

جاکارتی‌ها نیز یکی دیگر از هدایای تبلیغاتی ارزان به شمار می‌روند. این هدایا در حدودا ۵۵۰۰ در راساگیفت قیمت دارد.

دفترچه یادداشت

اگر به دنبال هدایای تبلیغاتی ارزان در نمایشگاه‌ها، سمینارها و همایش‌ها هستید. دفترچه یادداشت گزینه مناسبی است. شما می‌توانید این هدایا را از ۹۰۰۰ تومان در راساگیفت دریافت کنید.

دفترچه یادداشت نمونه ای از هدایای تبلیغاتی ارزان

نکات مهم برای دستیابی به موفقیت بزرگ

بر طبق آمارهای منتشر شده اغلب هدایای تبلیغاتی ارزان در حدود ۱ سال در نزد هدیه گیرنده باقی می‌ماند. حال تصور کنید که هدایای  که با نام و برند شما تزئین شده است، حداقل یک سال در معرض دید مخاطب است. اما چگونه می‌توانیم شانس دیده شدن را افزایش دهیم؟ در ادامه به چند مورد از آن‌ها اشاره می‌کنیم.

هدایای تبلیغاتی ارزان را در زمان مناسب اهدا کنید

برای درک بهتر به مثال زیر توجه کنید.

تصور کنید که در تیرماه نمایشگاه تابستانه در سراسر کشور برگزار شده است. شما نیز در یکی از نمایشگاه‌های شهرهای جنوب، غرفه دار هستید. اغلب نمایشگاه‌های فصلی طرفدار داشته و بازدیدکنندگان زیادی دارند. در این لحظه، یک لیوان یا یک بطری آب خنک، بادبزن، کلاه آفتابی یا ساک دستی می‌تواند گزینه مناسبی برای ارتباط با آن‌ها باشد. به گونه‌ای که حتی اگر از هدایای تبلیغاتی خاص و نفیس نظیر صنایع دستی نیز استفاده می‌کردید، شاید این بازخورد را به همراه نداشته باشد.

تنوع هدایای تبلیغاتی ارزان را زیاد کنید

سلیقه و نظر افراد با یکدیگر متفاوت است. برخی از افراد تعداد بالا را به کیفیت ترجیح می‌دهند. مثلا داشتن دو خودرو ارزان به جای یک خودرو با کیفیت یا ساندویچ به همراه سیب زمینی به جای چلو کباب. این‌ها تنها نمونه‌ای از انتخاب‌های افراد تنوع طلب بود. این حس می‌تواند در مخاطبان شما نیز وجود داشته باشد. اهدا پک هدایای تبلیغاتی ارزان که متشکل از دفترچه یادداشت، جاکلیدی، جاکارتی و خودکار تبلیغاتی است، می‌تواند در جذب مشتریان نقش بزرگی داشته باشد.

برای انتخاب هدایای تبلیغاتی ارزان جذابیت را فراموش نکنید

در انتخاب هدایای تبلیغاتی ارزان از رنگ‌ها استفاده کنید. قوه خلاقیت خود را به کار بیاندازید. تمام تلاش خود را به کار بگیرید تا با هدایایی جذاب مشتری را حیرت زده کنید. مثلا لیوان‌های تبلیغاتی از جمله هدایای تبلیغاتی ارزان و پرکاربرد هستند. فرض کنید که شما و یکی از رقبایتان در یک محل مشترک از لیوان‌های تبلیغاتی استفاده می‌کنید. برای موفقیت باید از ترفندهای جذابیت استفاده کنید. مثلا لیوان‌هایی جدید با انواع طرح و رنگ مختلف تهیه کرده یا اینکه جملات مجذوب کننده و خاصی بر روی آن بنویسید.

در انتخاب ابزارهای تبلیغاتی کمی‌غیر متعارف عمل کنید

برای آنکه بتوانید با استفاده از هدایای تبلیغاتی موفق گردید، بهتر است که کمی‌اصول و پایبندی را کنار بگذارید. در این روش باید همواره منعطف بوده و هوشمندانه عمل کنید. حال که می‌خواهید از هدایای تبلیغاتی ارزان در تعداد بالا استفاده کنید، باید هوش خود را به کار گرفته تا در بین سایر رقبا بهترین نتایج را کسب کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *