166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

فلاسک تبلیغاتی ارزان و تاثیر آن بر برندینگ و کسب و کار

فلاسک تبلیغاتی ارزان

شاید اگر همین حالا فلاسک تبلیغاتی ارزان را به شما به عنوان هدیه تبلیغاتی پیشنهاد دهیم، بدون درنگ آن را رد خواهید کرد.

صبر کنید لطفا؛ همیشه ارزان بودن به معنای بی کیفیت یا نا کارآمد بودن نیست. گاهی اوقات با اندکی دقت و توجه می‌توانید هدایایی ارزان اما سودمندی را تهیه کنید. پس بی دلیل هر پیشنهاد را رد نکنید.

راساگیفت انواع هدایای تبلیغاتی را با قیمت و کیفیت مناسب جمع آوری کرده و به شما عرضه می‌کند. در این شرکت مشاوران و کارشناسانی هستند که با توجه به بودجه و نوع کسب و کار شما  هدایای تبلیغاتی درخور را برایتان پیشنهاد و آماده می‌کنند. گاهی اوقات این امکان وجود دارد که بودجه مشتری کافی نبوده و تنها هدیه تبلیغاتی ارزان به آن‌ها پیشنهاد می‌گردد که با واکنش منفی خواهد بود.

به همین دلیل راساگیفت قصد دارد تا روش‌های انتخاب و تهیه فلاسک تبلیغاتی ارزان قیمت را خدمتتان ارائه کند. فلاسک‌هایی که علارقم قیمت پایین، کیفیت‌های خوب و قابل قبولی دارند.

فلاسک تبلیغاتی ارزان چیست؟

برای درک بهتر این موضوع، ابتدا از مفهوم فلاسک شروع می‌کنیم. فلاسک به دو بطری که درون هم جای گرفته اند و با ایجاد فضای خالی بین خود، خلئی را به وجود آورده اند. سپس این دو توسط درب فلاسک به یکدیگر متصل گردیده اند.

اغلب ما ایرانی‌ها علاقه زیادی به چای داشته و سعی می‌کنیم که در همه جا آن را همراه خود داشته و از آن استفاده کنیم. با وجود آمدن فلاسک‌های چای، این امر راحت گشته است و معیاری که در تهیه و خرید مورد توجه قرار می‌گیرد، گرم نگه داشتن چای برای مدت طولانی است. البته استفاده از فلاسک صرفا مختص چای نیست. بلکه برای ثابت نگه داشتن دمای هر نوع نوشیدنی ای نیز از آن استفاده می‌کنند. حال می‌خواهد چای باشد یا یک شربت سرد و خنک.

به نظر شما یک فلاسک تبلیغاتی ارزان و مناسب چه ویژگی‌هایی دارد؟

هر وسیله که انتخاب می‌کنید، برای آنکه بتواند رسالت خود را به عنوان هدیه تبلیغاتی انجام دهد باید یک سری ویژگی‌ها و معیارها داشته باشد. اصلی ترین و اساسی ترین گزینه ای که باید در انتخاب فلاسک چای تبلیغاتی مورد توجه قرار گیرد، گرم نگهداشتن نوشیدنی برای مدت طولانی است. اما تشخیص آن کار راحت و آسانی نیست. همچنین معیارهای دیگری نیز در کنار آن مورد بررسی قرار می‌گیرد و در صورت تایید به عنوان هدیه ای مناسب به مشتریان معرفی می‌گردد. در ادامه روش‌هایی را خدمتتان ارائه می‌کنیم که با تغییر در آن‌ها می‌توانید هزینه تهیه را تا رقم محسوسی کاهش دهید. بدون آنکه اندکی از کیفیت آن‌ها کاسته شود.

توجه به عایق و بدنه برای خرید فلاسک تبلیغاتی ارزان

بدنه: برای ساخت بدنه بیرونی فلاسک از اجناس مختلفی ساخته می‌شود. از جمله آن‌ها می‌توان به فلز، شیشه یا پلاستیک اشاره کرد که دارای قیمت‌های متفاوتی می‌باشند. استفاده از هریک از آن‌ها به نیاز و نوع مخاطبانتان بستگی دارد. اگر در میان مخاطبانتان فرد کوهنوردی وجود ندارد، مجبور نیستید که از فلاسک تبلیغاتی با بدنه فلزی استفاده کنید.

عایق: مطمئنا می‌دانید که عایق درون فلاسک، از مهم ترین بخش‌ها به حساب می‌آید. در واقع عایق‌ها هستند که از سرد شدن یا گرم شدن نوشیدنی درون فلاسک جلوگیری می‌کند. عایقی پیشنهادی ما، نوع شیشه ای می‌باشد. اولا در عبور سرما به خوبی عمل می‌کند. ثانیا گزینه مناسبی در مقابل لکه یا جذب بو می‌باشد.

 گنجایش و شکل ظاهری دو عامل مهم در کاهش قیمت فلاسک تبلیغاتی

گنجایش: لطفا همین حالا نگاهی به فلاسک‌های با ظرفیت متفاوت بیاندازید. اگر اندکی دقیق نگاه کنید، متوجه خواهید شد که هرچقدر که ظرفیت آن‌ها روبه بالا می‌رود، قیمت و هزینه آن ‌ها نیز بیشتر می‌گردد. در تهیه فلاسک تبلیغاتی لزومی‌ندارد که از ظرفیت‌های بالا استفاده کنید.

شکل ظاهری: شکل ظاهری در جلب رضایت مشتری نقش مستقیمی‌دارد. از طرفی قابل حمل بودن نیز خود یکی از معیارهای مهم در انتخاب به حساب می‌آید. ما هم نیز قبول داریم که رعایت هر دوی آن‌ها ضروری است. اما نیازی نیست که از طرح‌های ویژه استفاده کنید. یا حتی به دنبال روش‌ها و طرح‌های قابل حمل خاص باشید. بلکه همان اندازه که بتواند نظر مشتری را به خود جلب کند و حمل آن راحت باشد، کفایت می‌کند.

نمونه ای فلاسک تبلیغاتی ارزان و با کیفیت

تاثیر فلاسک تبلیغاتی ارزان بر برندینگ

ما به عنوان تیمی‌که سال‌ها در زمینه هدایای تبلیغاتی فعالیت می‌کند، سعی کردیم که نشان دهیم می‌توانید بدون کم شدن کیفیت، هزینه تهیه فلاسک تبلیغاتی را کاهش دهید. حالا وقت آن رسیده است که با ارائه مزیت‌های فلاسک تبلیغاتی ارزان بر برندینگ، برای همیشه خیالتان را راحت و آسوده کنیم.

  • ماندگاری بالا: اگر بخواهیم در بین محصولات، هدایای تبلیغاتی با ماندگاری بالا را معرفی کنیم، یکی از آن‌ها مطمئنا فلاسک تبلیغاتی می‌باشد. تا مادامی‌که توسط ضربه ای محکم نشکند، قابل استفاده خواهد بود. از جمله هدایای تبلیغاتی با طول عمر بالا می‌توان به ساعت رومیزی تبلیغاتی اشاره کرد.
  • در معرض دید: فلاسک‌ها از جمله ابزارهایی هستند که همیشه در معرض دید هستند. هنگامی‌که در یک جمع خانوادگی خود به مسافرت می‌روید، حتما آن را به همراه خواهید داشت و در صورت لزوم از آن استفاده می‌کنید. یا حتی در یک اداره نیز بر روی میز یا در گوشه ای از آن قرار می‌دهید که دسترسی به آن آسان باشد. در این صورت نیز توسط دیگران دیده می‌شود.
  • قابل حمل بودن: اگر سنگین ترین فلاسک تبلیغاتی ارزان را نیز انتخاب کنید بازهم قابل حمل است. به طور کلی اکثر فلاسک‌ها را به گونه ای می‌سازند که قابل حمل باشد.

راساگیفیت؛ معتبرترین محل برای خرید فلاسک تبلیغاتی ارزان

انتخاب هدایای تبلیغاتی ارزان کار بیهوده ای نیست. بلکه اگر به درستی و دقت نیز انجام گیرد می‌تواند بهترین تاثیر را داشته باشد.  اما مشکل عمده ای که در هدایای تبلیغاتی ارزان وجود دارد، عدم مراجعه به مراکز معتبر برای تهیه آن‌ها می‌باشد. برخی از مراکز تولید کننده بدون توجه به نظر مشتری عمل کرده و از کیفیت کالاها می‌کاهند. راساگیفت شرکتی که با سال‌ها تلاش و تجربه توانسته است جایگاه ویژه ای در بین رقبا پیدا کند و به یکی از بهترین ارائه دهنده گان هدایا تبلیغاتی تبدیل شود. وجود کارشناسان و مشاوران خبره در این تیم می‌تواند راهنمایی‌های لازم را جهت خرید فلاسک تبلیغاتی ارزان خدمتتان ارائه کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *