166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

مطالعه موردی محصولات تبلیغاتی و تاثیرات آنها

من نمی‌توانم به شما بگویم که چگونه اغلب مشتریان با ما تماس می‌گیرند و در مورد چگونگی یا حتی این که چرا قصد استفاده از محصولات تبلیغاتی را دارند با ما مشورت می‌کنند.

آنها فقط می‌دانند که نیاز دارند تا برند تجاری خود را به معرض نمایش بگذارند. در زیر شما چهار نمونه موردی خواهید دید که چگونه می‌توانید روند فکری خود را قبل از خرید هدایای تبلیغاتی بعدی‌تان تحریک کنید.

پایه نگهدارنده تلفن به عنوان محصولات تبلیغاتی

پایه نگهدارنده گوشی

استفاده: یک تولید کننده فناوری نیازمند ارائه نمایش برای یک نمایشگاه صنعتی بود. آنها به دنبال محصولات تبلیغاتی ارزان اما کاربردی برای مشتریان خود بودند.

این محصولات تبلیغاتی چگونه توزیع شدند: پایه‌های نگهدارنده تلفن در غرفه‌هایی عرضه شدند و مردم از اطراف سالن نمایشگاه فقط برای درک نحوه کارکرد آنها جمع شدند.

نتیجه: آنها بسیار تحت تاثیر قرار گرفتند! بهترین از همه آنها این بود که مردم را به غرفه دعوت کردند و به آنها فرصت دادند تا بتوانند از آنها استفاده کنند. یک ایده عالی!

کیت ایمنی خودرو

استفاده: هدیه‌ای که محدود به یک جنسیت خاص نبوده و در عین حال بسیار مفید است و می‌توانید با ثبت برند تجاری خود بر روی آن ارزشش را بالا ببرید.

این محصولات تبلیغاتی چگونه توزیع شدند: یک توزیع کننده با یک بانک کار می‌کرد و از آنها خواسته بود تا ایده‌های خود را برای توزیع هدایای انگیزشی به آنها معرفی کنند. این بانک خواستار ایجاد هدیه انگیزشی برای سپرده گذاران جدید شد که حساب جدیدی را در بانک افتتاح می‌کنند.

آنها به دنبال موردی بودند که مفید بوده و ارزش بالایی داشته باشد. این هدیه باید به گونه‌ای باشد که برای زنان و مردان مناسب باشد. این بانک مبلغ ۲۰ دلار را برای هر هدیه در نظر گرفته بود.

این بانک پیش بینی کرد که طی یک دوره ۲ ماهه ۲۰۰ حساب جدید در این بانک با این شرایط افتتاح خواهد شد. بدیهی است، این آیتم نیاز به یک لوگوی تجاری بر روی خود داشت، بنابراین نام تجاری بانک بر روی آن ثبت شد.

توزیع کننده به شرکت محصولات تبلیغاتی آمد تا از آنها ایده بگیرد و در نهایت بر روی موردی که کیت ایمنی خودرو بود توافق کردند. این محصول تمام پارامترهایی را که توسط بانک تعیین شده بود، داشت. هدیه‌ای که محدود به یک جنسیت خاص نبود و برای عموم مردم مفید بود و می‌توانست برند گذاری شده و ارزش بالایی داشته باشد.

نتیجه: این بانک قادر به رسیدن به ۲۰۰ سپرده گذار جدید در کمتر از دوره زمانی ۲ ماهه بودند که مورد هدف قرار داده بودند.

چراغ قوه پلاستیکی LED به صورت جاکلیدی

چراغ قوه پلاستیکی

استفاده: یک موسسه اعتباری نیاز به توزیع کالایی در یک کالج برای ارتقاء وام‌های دانشجویی داشت. آنها به چیزی نیاز داشتند که برای دانش آموزان مفید بوده و در هر کجا که می‌روند همراه آنها باشد.

یک آیتم بر روی دسته کلید آنها به اندازه کافی در معرض دید آنها خواهد بود و چراغ قوه برای دانش آموزانی که در شب تردد می‌کنند بسیار مفید است. طراحی این محصولات تبلیغاتی توانایی بالقوه‌ای برای جلب توجه دانش آموزان در کالج داشت.

این محصولات تبلیغاتی چگونه توزیع شدند: چراغ قوه‌ها در زمان بازدید از موسسه اعتباری در محوطه دانشگاه توزیع شدند. دانش آموزان با این بهانه از میز صندوق اعتباری دیدن می‌کردن و اطلاعاتی در مورد وام‌های دانشجویی نیز دریافت می‌کردند و یک هدیه چراغ قوه بر روی دسته کلید تماس بگیرید همراه با نام تجاری موسسه اعتباری بر روی آن دریافت می‌کردند.

نتیجه: بیش از ۱۰۰۰ چراغ قوه بین دانش آموزان توزیع شد، که بر روی دسته کلیدهای بسیاری از دانش آموزان قرار گرفت که نام تجاری موسسه اعتباری را دائما به آنها یادآوری می‌کرد.

خرس قطبی همراه با پیراهن

استفاده: بیمه محصول یا سرویس موردی است که بیشتر کاربران هدف دوست ندارند در مورد آن چیزی بشنوند. برای بسیاری از مردم این یک مسئله آزاردهنده است. برای بیشتر مردم این بدان معنی است که آنها باید پولی را صرف اداره بیمه کنند که ممکن است هرگز بازگشتی برای سرمایه گذاری خود نداشته باشند.

به طور کلی، این یک سیستم رضایت سریع است. با دادن یک خرس عروسکی به مردم متوجه خواهید شد که بلافاصله لبخندی بر روی چهره آنها نقش می‌بندد. یا، به اندازه کافی می‌تواند یخ آنها را آب کند تا مایل به شنیدن مطالبی در مورد خدمات و بیمه ارائه شده توسط یک شرکت که در حال تلاش برای فروش محصولات خود به مشتریان است بشنوند.

این محصولات تبلیغاتی چگونه توزیع شدند: روند ارجاع در آژانس‌های بیمه بسیار گسترده است. این ۵ شرکت بیمه برتر، در روز امضای اسناد بیمه، مجموعه‌ای از خرس‌های عروسکی را در بین خانواده‌ها توزیع می‌کنند.

به شعبه‌های مختلف این شرکت‌های بیمه بروید و در یکی از برنامه‌های جدید آنها ثبت نام کنید و یک خرس عروسکی تماس بگیرید دریافت کنید و درک بهتری از برنامه‌های بیمه داشته باشید و مهم‌تر از همه لبخند بر روی چهره ثبت نام کنندگان را مشاهده کنید.

نتیجه: موسسات فرانشیز همچنان به سفارش خرس‌های تدی ادامه می‌دهند، زیرا فروش بیمه در جهان امروز کار بسیار دشواری است و این محصول کمک می‌کند مشتریان جدید با لبخندی بر روی صورت خود از این ادارات خارج شوند.

هدایا عواملی هستند که تاثیر زیادی بر روی ایجاد اعتماد و دریافت ارجاعات آینده دارند. اکنون آنها فقط کارگزاران بیمه نیستند، بلکه یک تصویر مثبت و احساس دوستی در بین مشتریان ایجاد می‌کنند.

هنگام خرید محصولات تبلیغاتی باید طرح‌های مختلف را با هم ترکیب کنید و نتایج خود را پیگیری کنید تا مطمئن شوید هزینه‌های سرمایه گذاری در بازاریابی شما به سمت اهداف مورد نظر شما هدایت می‌شوند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *