166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

تبلیغ کسب و کار با محصولات تبلیغاتی و بازاریابی

می‌توان گفت برای تمامی کسب و کارها استفاده از هدایای تبلیغاتی راساگیفت باعث رونق کسب و کار و جذب مشتری بیشتر خواهد شد. البته نکاتی را هم باید رعایت کرد تا این موارد تبلیغاتی تاثیر گذاری بیشتری داشته باشند.

چگونه از محصولات تبلیغاتی خود استفاده کنیم

موثرترین محصولات تبلیغاتی در یک فعالیت منسجم و برنامه‌ریزی شده مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای اینکه اطمینان حاصل کنید که هدایای تبلیغاتی نفیس شما موثر هستند، در اینجا چند نکته را ذکر می‌کنیم:

یک هدف مشخص را تعریف کنید

این که هدف افزایش ترافیک در یک نمایشگاه تجاری یا افزایش فروش با مشتریان فعلی باشد، گام اول در هر کمپین بازاریابی و تعیین هدف برای برنامه تبلیغاتی است.

مقاله بخوانید ! انواع مدل ها و مزایای پاوربانک خورشیدی

هدایای تبلیغاتی خاص

یک برنامه توزیع کار ساز را برای یک مخاطب هدف تعیین کنید

توزیع یک محصول تبلیغاتی به اندازه خود آیتم مهم است. تحقیقات نشان می‌دهند که یک برنامه توزیع که با دقت اجرا شده به طور قابل توجهی اثر بخشی محصولات تبلیغاتی را افزایش می‌دهند. به عنوان مثال، نصب یک پوستر قبل از غرفه شما در نمایشگاه، آگاهی مخاطب را از غرفه شما افزایش داده و موجب خواهد شد که ترافیک بیشتری به سمت شما هدایت شود و منجر به توزیع ساده اقلام تبلیغاتی خواهد شد.

یک تم اصلی ایجاد کنید

در ارتباط دادن یک لوگوی قابل تشخیص و رنگ مشخص در تمام جنبه‌های یک فعالیت تبلیغاتی، از محصولات تبلیغاتی گرفته تا فاکتورهای فروش و بسته بندی محصول، به ایجاد یک تصویر قابل تشخیص کمک می‌کند. محصولاتی را انتخاب کنید که بر پیام بازاریابی شما تاکید کرده و شرکت شما را از بقیه متمایز سازد.

برای پشتیبانی از تم یک پیام تهیه کنید

حمایت از تم یک کمپین با یک پیغام به مستحکم کردن نام شرکت، خدمات و محصولات در ذهن مخاطب هدف کمک می‌کند. برای مثال، برای ترویج خدمات خود به تجارت‌های کوچک، یک بانک موضوع ایجاد کنید. از کلماتی استفاده کنید که با خواندن آنها مخاطب، محصولات و یا خدمات شما را به یاد آورد. شعار خود را کوتاه و معنی‌دار انتخاب کنید.

یک محصول تبلیغاتی را انتخاب کنید که رابطه طبیعی با حرفه و یا موضوع کسب و کار شما داشته باشد

یک مثال خوب، شرکتی است که نقش و نگار جادویی را برای کنفرانس خود در دنیای دیزنی توسعه داد. شرکت کنندگان محصولات مربوط به جادو را دریافت کردند تا با موضوع “تجربه جادو در دیسنی” ارتباط برقرار کنند.

هدایای تبلیغاتی ارزان

محصولاتی را انتخاب کنید که گیرندگان شما از آن استفاده کنند

اجتناب از روندها یا حوادث و همچنین محصولاتی که عمر کوتاهتری دارند. شما از گیرندگان می‌خواهید محصولاتی را که ارسال می‌کنید، نگه دارند و آنها را به کناری نیندازند. با توجه به مطالعات انجام شده، عواملی که به احتمال زیاد محصولات تبلیغاتی را به حد کافی مطلوب می‌کنند و مورد استفاده قرار می‌گیرند عبارتند از:

  • داشتن کارآیی قابل قبول
  • بهره‌گیری از کیفیت مطلوب
  • داشتن متن تاثیر گذار
  • استفاده از رنگ چشم نواز
  • دانش و یا تاثیر  گذاری شخصی که محصولات تبلیغاتی را ارائه می‌دهد

این مورد را تایید کنید. بیش از لوگوی شرکت شما، دریافت کنندگان ترجیح می‌دهند که نام خود را روی محصولات ببینند. تا حد امکان آن را به بهترین شکل ممکن تبدیل کنید، آرم خود را بر روی محصول و نیز نام دریافت کنندگان را در صورت امکان بر روی آنها چاپ کنید.

از یک مشاور محصولات تبلیغاتی واجد شرایط استفاده کنید

یک مشاور محصولات تبلیغاتی خوب به شما در پاسخ به همه این سوالات و ارائه انواع خدمات، از جمله ایده‌های انتخاب محصول منحصر به فرد، راه‌حل‌های توزیع خلاق و بینش در روش‌های بازاریابی به شما کمک خواهد کرد. در صورت نیاز با ما تماس بگیرید تا در تمام مراحل مختلف کمپین تبلیغاتی به شما کمک کنیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *