166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

لیوانهای تبلیغاتی چاپ شده برای رستوران یا کافی شاپ شما بخش یک

لیوانهای تبلیغاتی سفارشی چاپ شده ایده خوبی برای هدایای تبلیغاتی رستوران شما هستند.

آنها برند تجاری شما را به مشتریان تان عرضه می‌کنند، کسب و کار شما را حرفه‌ای تر جلوه می‌دهند و منجر به فروش بیشتر می‌شوند.

سفارش لیوانهای تبلیغاتی سفارشی چاپ شده سرگرم کننده و آسان است، از انتخاب سبک لیوان تبلیغاتی مناسب تا پیشنهاد طراحی موردنظر شما، این مقاله به شما کمک خواهد کرد که لیوان سفارشی چاپ شده را برای رستوران خود طراحی کنید.

انتخاب لیوانهای تبلیغاتی سفارشی چاپ شده مناسب

تعداد زیادی از سبک‌های لیوانهای تبلیغاتی سفارشی در دسترس هستند. از لیوان‌های بزرگ که می‌توانند قهوه کافی را برای یک صبح طولانی در خود نگه دارند، یا فنجان کوچک که بر روی میز جلوه‌ای شیک خواهند داشت تا فنجان‌های قهوه با اندازه استاندارد را شامل می‌شوند.

هنگامی که اندازه مناسب را انتخاب کردید، سبک‌های سفارشی برای فنجان قهوه را بررسی کنید.

از لیوانهای تبلیغاتی سفارشی چاپ شده ساده تا طرح‌های پیچیده و حیرت انگیز، هر لیوان قهوه جلوه و احساس خاص خود را دارا می‌باشد.

در نهایت، رنگ مناسب برای لیوان خود را انتخاب کنید، ما تمام رنگ‌های رنگین کمان را عرضه می‌کنیم یا برخی از لیوان‌ها که دارای رنگ های متفاوت در قسمت های داخلی خود هستند.

با تمام این گزینه‌ها، چطور می‌توانید طراحی مناسب را انتخاب کنید؟

به جلوه رستوران خود نگاه کنید و سعی کنید لیوان‌هایی را انتخاب کنید که با سبک آن مطابقت دارند.

ما طراحی ساده و به یاد ماندنی برای لیوان تبلیغاتی پلاستیکی سفارشی را توصیه می‌کنیم، رنگ‌هایی را انتخاب کنید که مکمل لوگو و طرح رنگی رستوران شما هستند.

اگر یک کافی شاپ دارید، به مشتریان ثابت خود فکر کنید. آیا آنها افراد حرفه‌ای پرمشغله هستند که یک لیوان قهوه ساده را ترجیح می‌دهند و یا هنرمندان جوانی هستند که به طراحی شیک‌تر و پر زرق و برق علاقه دارند.

زمانی که شما لیوان سفارشی چاپ شده برای کافی شاپ خود را انتخاب می‌کنید، به طور مداوم این افراد ثابت را در نظر بگیرید.

ایجاد طرح برای لیوانهای تبلیغاتی سفارشی شما

شما می‌توانید به سادگی لوگوی رستوران خود را بر روی لیوانهای تبلیغاتی سفارشی چاپ شده اضافه کنید و یا کمی خلاقیت خود را به کار بگیرید! ما رستوران‌هایی را دیده‌ایم که مسابقات طراحی، شعارهای جدید یا کمیک‌های خنده دار برگزار می‌کنند.

ما طرح‌های قدیمی و رنگارنگ و خنده دار زیادی را تا به حال دیده‌ایم.

برند فعلی رستوران خود را در نظر بگیرید و یک لیوان که متناسب با آن است را انتخاب کنید.

اگر شما تعدادی اقلام رنگارنگ و تیزرهای خنده دار بر روی دیوارهای خود دارید، از لیوانهای تبلیغاتی سفارشی پر زرق و برق استفاده کنید.

اگر یک فست فود صبحانه‌ای دارید، از یک طراحی زیبا و ساده استفاده کنید.

ایده هایی برای لیوان‌های قهوه سفارشی

لیوان‌های قهوه سفارشی خود را در رستوران خود نگهداری کنید و آنها را بر روی تمام میزها برای نوشیدن قهوه و چای قرار دهید. مشتریان به لوگوی شما نگاه می‌کنند و از فضای رستوران خود در کنار قهوه صبحانه یا چای شبانه خود لذت می‌برند.

یک قفسه هدیه‌ای کوچک را به کافی شاپ خود اضافه کنید و لیوان‌های قهوه سفارشی، چای، کلاه و کیسه‌های سفر را به مشتریان وفادار خود عرضه کنید.

این آیتم‌های چاپی هنگامی که از مغازه شما خارج می‌شوند به تبلیغ کسب و کار شما کمک می‌کنند. همچنین می‌توانید لیوان‌های قهوه چاپ شده را برای دنبال کنندگان خود در فیس بوک یا برندگان مسابقه توییتر ارسال کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *