166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

محصولات تبلیغاتی جایگزینی برای تمامی موارد تبلیغاتی دیگر

هدایای تبلیغاتی زیادی را در اطراف خود دیده‌اید و ممکن است از آنها به مدت طولانی استفاده کرده باشید. واقعیتی وجود دارد و آن این است که استفاده از آیتم‌های تبلیغاتی در مقابل اشکال دیگر تبلیغات مانند تلویزیون، مجله، رادیو و روزنامه علاوه بر تاثیر گذاری بیشتر، هزینه کمتری هم خواهند داشت.

محصولات تبلیغاتی هزینه کمی دارند و بازگشت سرمایه خوبی خواهند داشت، البته اگر از محصولاتی استفاده کنید که در میان افراد هدف شما کاربرد داشته باشند و از مواد مرغوب و با دوام ساخته شده باشند.

افراد در زمان استفاده از هدایای تبلیغاتی لوگو و نام برند شما را خواهند دید و با تکرار استفاده از آنها احساس نزدیکی بیشتری با برند شما پیدا خواهند کرد و در زمان نیاز به شرکت شما مراجعه خواهند کرد و از خدمات و محصولات شما استفاده می‌کنند.

آیا می‌دانستید که کیسه‌های خرید و کلاه چیزهایی هستند که به پیغام شما بیش‌ترین تاثیر را می‌دهند؟

آیا می‌دانید که افراد به طور متوسط محصولات تبلیغاتی را به مدت ۷.۳ ماه نگه می‌دارند؟ ۸۷ درصد نام برند را بخاطر محصولات تبلیغاتی آنها به خاطر می‌آورند و ۴۳ درصد از مردم آیتم‌های تبلیغاتی را نگه داشته‌اند و پیراهنی که به عنوان آیتم تبلیغاتی دریافت کرده‌اند، را می‌پوشند.

هدایای تبلیغاتی

موارد تبلیغاتی اگر کاربردی و زیبا باشند و از مواد مرغوب ساخته شده باشند مورد توجه قرار خواهند گرفت. یکی دیگر از موارد تبلیغاتی پرکاربرد و رایج در بین مردم خودکار تبلیغاتی است که آن را می‌توانید در هر جایی پیدا کنید. این آیتم تبلیغاتی از گذشته تا به امروز مورد توجه بسیاری از کسب و کارها بوده و دارای عمر نسبتا طولانی است.

آیا در حال حاضر قدرت هدایای تبلیغاتی را می‌شناسید یا باید دوباره به بودجه بازاریابی خود فکر کنید؟

پس از هدیه دادن محصولات تبلیغاتی خود به مشتری احتمالی، نیمی از بازاریابی خود را انجام داده‌اید، این هدایای تبلیغاتی بقیه کارها را برای شما انجام خواهند داد. محصولات تبلیغاتی دارای عمر طولانی‌تر از سایر اشکال تبلیغات هستند که در بالا ذکر شد، با استفاده از آنها علاوه بر خود فرد هدیه گیرنده، اطرافیان آن شخص هم با برند شما و محصولات و خدماتی که ارائه می‌دهید آشنا خواهند شد.

از محصولات تبلیغاتی بادوام می‌توان به انواع مختلف تقویم اشاره کرد. به دلیل اینکه استفاده از تقویم برای یک سال تمام طول می‌کشد، تقویم‌ها یک نمونه عالی برای تبلیغات هستند. علاوه بر این، مشتری در تمام طول سال از آن استفاده کرده و یا آن را مشاهده خواهد کرد و هر بار که برای دانستن تاریخ به تقویم شما نگاه کند نام برند شما را خواهد دید.

تهیه محصولات تبلیغاتی سفارشی منجر به کسب درآمد بیشتر برای کسب و کار شما و آگاهی بیشتر از برند شما خواهد شد و بنابراین یک سرمایه‌گذاری ارزشمند خواهد بود.

آنها می‌توانند مکمل یکدیگر باشند و مکمل دیگر فرم‌های تبلیغاتی که شما استفاده می‌کنید. آنها در افزایش نرخ پاسخ مفید هستند و تاثیر کلی بازاریابی شما را افزایش می‌دهند. هر کدام از این آیتم‌های تبلیغاتی برند شما را برای مدتی به افراد معرفی خواهند کرد و اشخاص را با برند شما آشنا خواهند کرد.  

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *