166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

راهکار خلاقانه برای جذب مشتری با ساک دستی تبلیغاتی زیبا

علت انتخاب ساک تبلیغاتی

حتما با خودتون فکر کردید که چگونه میشه مشتریان خود را افزایش داد؟ چگونه باید نظراتشان را جلب کنیم؟ ایده های بسیار زیادی وجود دارد که مشتری ها و افراد را به سمت خود بکشانید و از افزایش فروش و به طبع سود خود لذت ببرید. یکی از این راه ها، استفاده از هدایای تبلیغاتی می باشد. این هدایا تبلیغاتی شامل مواردی همچون اهدا کالایی از فروشگاه، اهدا وسیله ای جهت حمل و نقل و . . . می باشد. ساک خرید تبلیغاتی نیز یکی از این موارد می باشد. هدیه ای زیبا که جلوه ی خاصی به خریدار منتقل می سازد و علاوه بر آن، باعث تبلیغ برند خود نیز می باشد. این نوع هدایای تبلیغاتی، در نوع خود می تواند جدید و جالب باشد؛ زیرا علاوه بر زیبایی و حس کادو بودن، از داشتن نایلون های اضافه که برای خرید کالا از آن استفاده می شود نیز می توان گذشت.

ساک خرید

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، ساک دستی تبلیغاتی در اندازه و استحکام متفاوتی تولید و دست متقاضی داده می شود. این تفاوت ها نیز به دلیل مشاغل گوناگون و اجناس مهم می باشد که بنا به خواسته ی شخص، تحویل او داده می شود. راسا گیفت با داشتن تجربه و استفاده از مواد بسیار مرغوب و مناسب، این وظیفه ی خطیر را به عهده داشته است که تاکنون به خوبی از عهده ی آن برآمده است و توانسته است به درخواست مردم و متقاضیان به طور صحیح و درستی پاسخ دهد.

آیا استفاده از ساک تبلیغاتی و کاور پارچه ای مزایایی دارد؟

همانطور که گفته شد، این محصول علاوه بر پاسخگویی به نیاز مبرم فروشگاه ها برای نایلون و وسیله حمل کننده، می تواند گزینه بسیار خوبی برای تبلیغ برند و فروشگاه مذکور باشد که تحت عنوان هدیه تبلیغاتی از آن نام برده می شود. این ساک ها به دلیل زیبایی ای که دارند، بسیار مورد استقبال عموم قرار می گیرند که خود این فاکتور نیز یکی از عوامل موفقیت این ساک ها می باشد. بنابراین با استفاده از این ساک تبلیغاتی، با یک تیر چندین نشان بزنید و باعث افزایش مشتریان خود شوید.

هزینه ساک تبلیغاتی چقدر می باشد؟ آیا به صرفه است؟

چون خود این محصول هدیه تبلیغاتی محسوب می شود، می تواند در هزینه ها صرفه جویی زیادی را به ارمغان بیاورد. راسا گیفت با تولید این محصول با قیمت استثنایی و کیفیت مثال زدنی، توانسته است جایگاه خود را در میان رقبا حفظ کند و به بالاترین سطح برساند. هزینه ی دریافت ساک تبلیغاتی در راسا گیفت بنا به اندازه کاور و ساک و داشتن کاست متفاوت می باشد که این قیمت ها از ۵۰۰ تا ۳۰۰۰ تومان متغیر می باشد.

زیبایی و فانتزی بودن ساک تبلیغاتی

ساک تبلیغاتی، به دلیل زیبایی و تبلیغ فروشگاه و برند مورد نظر، می توان آن را نوعی تبلیغات متحرک نیز نامید. این محصول فانتزی علاوه بر زیبایی، استحکام خوبی دارد که می تواند تا ۱۰ کیلوگرم وسیله را در خود جای دهد ولی همانطور که از نامش پیداست، نوعی وسیله فانتزی و زیبا می باشد و کمتر زمانی برای این دلیل از آن استفاده می شود.

advertising bag

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *