166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

راهنمای مختصر برای عرضه هدایای تبلیغاتی بخش دو

توصیه می‌شود که هدایای تبلیغاتی را به همان اندازه که سرمایه گذاری‌های دیگر حائز اهمیت هستند، مهم در نظر بگیرید. در پایان سال سعی کنید مقداری بودجه اضافی برای قدردانی از کسانی که شایسته آن هستند اختصاص دهید!

هدایای تبلیغاتی باید به عنوان یک سرمایه گذاری توسط شرکت شما در نظر گرفته شود و در زیر شما می‌توانید انواع مختلفی از فلش مموری‌هایی که به عنوان هدایای تبلیغاتی ارائه می‌شوند و مورد علاقه مردم هستند را ببینید.

محصولات تبلیغاتی جایگزینی برای تمامی موارد تبلیغاتی دیگر

انواع فلش مموری تبلیغاتی برای استفاده به عنوان هدایای تبلیغاتی

فلش مموری‌های USB با اشکال سفارشی

فلش مموری‌های USB سفارشی ما عملا می‌توانند به شکل آرم یا لوگوی شرکت شما طراحی شوند تا آن را به عنوان هدایای تبلیغاتی ارائه کنید. صرف نظر از صنعتی که کسب و کار شما در آن مشغول است، فلش مموری‌های USB ما می‌توانند به هر شکلی که فکر می‌کنید طراحی شوند. از آنجایی که آنها از سیلیکون و لاستیک ساخته می‌شوند، ما می‌توانیم به شما طیف وسیعی از فلش مموری‌های USB همه کاره را که در حال حاضر در بازار موجود هستند، عرضه کنیم. تمام کاری که باید انجام دهید این است که با تیم حرفه‌ای و متخصص ما تماس بگیرید و طراحی لوگوی مورد نظر خود را برای ما ارسال کنید. ما آن را در نظر گرفته و اطمینان خواهیم داد که انتظارات شما را برآورده کنیم.

فلش مموری USB فلزی

سطح گسترده و فلزی فلش مموری‌های USB فلزی ما می‌توانند به طور کامل هر طرحی که مدنظر دارید را برایتان پوشش دهند. علاوه بر این، به لطف تکنیک‌های چاپ و حکاکی با کیفیت بالا، ما به شما امکان ایجاد آیتم‌های جذاب و برجسته تبلیغاتی را می‌دهیم که می‌توانید در رویدادهای شرکتی، کنفرانس‌ها و یا نمایشگاه‌های تجاری از آنها استفاده کنید.

فلش مموری فلزی

فلش مموری USB چرمی

آیا شما به دنبال هدایای تبلیغاتی شیک و در عین حال کاربردی هستید؟ پس نیازی به جستجوی بیشتر نیست! فلش مموری چرمی ما از چرم طبیعی ساخته شده است و به شما این امکان را می‌دهد که آرم و لوگوی خود را بر روی این فلش مموری‌های لوکس حکاکی کنید و در نتیجه تاثیر گذاری و آگاهی از نام تجاری خود را بهبود ببخشید. فلش مموری‌های USB ما لوازم جانبی مناسبی برای هر نوع کسب و کار حرفه‌ای هستند.

فلش مموری‌های USB سازگار با محیط زیست

با انتخاب یک آیتم سفارشی سازگار با محیط زیست برای کمپین بازاریابی خود، نه تنها می‌توانید آثار مخرب خود را بر محیط زیست کاهش دهید، بلکه مشتریان شما به طور ناگهانی محصولات، خدمات و برند شما را با نگرش مسئولانه و سازگار با محیط زیست مرتبط خواهند دانست. برای تماس با ما برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فلش مموری‌های سازگار با محیط زیست ما لحظه‌ای دریغ نکنید.

فلش مموری سازگار با محیط زیست

فلش مموری USB چوبی

یکی دیگر از گزینه‌های سازگار با محیط زیست و قابل بازیافت برای فلش مموری‌های USB، فلش مموری‌های USB چوبی ما هستند که می‌توانید آرم شرکت، پیام بازاریابی یا اطلاعات تماس شخصی خود را بر روی آنها حکاکی کنید.

جنبه‌های مهم برای انتخاب یک پاور بانک تبلیغاتی

فلش مموری‌های USB قلمی

قلم‌های USB همه کاره ما از برنج یا فلز ساخته شده‌اند که با داشتن دوام بالا، انعطاف پذیری و یک منطقه وسیع برای چاپ پیام‌های شما با توجه به سلیقه و نیازهای بازاریابی‌تان ارائه می‌دهند. اگر روش حکاکی یا چاپ روی صفحه را انتخاب کنید، این گزینه‌های USB  قلمی سفارشی مطمئنا تأثیری زیادی بر جریان بازاریابی شما خواهند داشت.

فلش مموری‌های USB دست بندی

اگر کسب و کار شما جوانان را هدف قرار داده است، فلش مموری‌های USB دست بندی ما قطعا تفاوت را برایتان رقم خواهند زد. این مدل از فلش مموری‌های ما می‌توانند به راحتی آرم و یا پیام‌های معنی دار شما بر روی هدایای تبلیغاتی در رویدادهای مدرسه، رویدادهای موسیقی، رویدادهای فرهنگی یا جشنواره‌ها را در بر بگیرند. علاوه بر این، شما می‌توانید هر نوع ابزار تبلیغاتی (پاورپوینت، لینک‌های وب سایت، فیلم‌ها و غیره) دیگر را از قبل بر روی آنها بارگذاری کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *