166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

۷ دلیل برای استفاده از محصولات تبلیغاتی برای گسترش نام برند

هدایای تبلیغاتی اکنون بخش مهمی از برنامه بازاریابی شرکت‌ها هستند. اکثر صاحبان مشاغل با اطمینان از بازگشت سرمایه، این محصولات را به عنوان هدیه برای ایجاد آگاهی از برند توزیع می‌کنند. کسب و کارها در مقیاس جهانی می‌دانند که این هدایا چه تاثیری می‌توانند در جلب توجه مصرف کنندگان داشته باشند. این محصولات ارزان و چند منظوره هستند، که حاکی از آن است که هزینه‌های بازاریابی شما به حداقل می‌رسد و شما می‌توانید ارزش بیشتری به برنامه بازاریابی خود اضافه کنید.

برای شرکت‌های تازه تاسیس و نو پا، هدایای تبلیغاتی موثرترین ابزارهای فروش و بازاریابی هستند. در مقایسه با هر رسانه دیگری، محصولات تبلیغاتی، ارزان‌ترین هزینه را در هر برداشت ارائه می‌دهند.

علی‌رغم این که محصولات تبلیغاتی ارزش بازاریابی خود را ثابت کرده‌اند، بسیاری از صاحبین کسب‌وکار هنوز برای در نظر گرفتن بودجه برای این روش از تبلیغات مردد هستند. این به رغم این واقعیت است که ۸۳ % مشتریان در هنگام دریافت یک پیام تبلیغ به دنبال محصولات تبلیغاتی می‌گردند.

دلایل کلیدی که شما تبلیغ کسب‌وکار خود را با محصولات تبلیغاتی انجام دهید

۱. هدف قرار دادن دقیق مشتریان

آگهی‌های روزنامه‌ها و تبلیغات رادیویی مخاطبان زیادی را پوشش می‌دهند، به این معنی که آن‌ها کسب‌وکار شما را برای افرادی تبلیغ می‌کنند که مشتریان احتمالی شما نیستند و به محصولات و خدمات شما نیاز ندارند. این به این معنی است که شما پول بیشتری برای رسیدن به اهداف خود خرج می‌کنید. از سوی دیگر، محصولات تبلیغاتی تنها به مخاطبان هدف توزیع می‌شوند. اینها افرادی هستند که واقعا به محصولات شما نیاز دارند. بنابراین، محصولات تبلیغاتی استراتژی بازاریابی بهتری به دلیل بازگشت بهتر سرمایه‌گذاری هستند.

۲. ارائه تبلیغات طولانی مدت با محصولات تبلیغاتی

طول عمر مجلات و تبلیغات رادیویی کوتاه است چون مردم تبلیغاتی را که به آنها گوش می‌دهند یا دیده‌اند را فراموش می‌کنند. اما مردم محصولات تبلیغاتی را برای مدت طولانی‌تری با خود نگه می‌دارند. بنابراین، با استفاده از محصولات همچنان به یاد کسب‌وکار و شرکت شما خواهند بود. نام و لوگوی برند که بر روی محصولات چاپ می‌شود تاثیر عمیقی بر مخاطب می‌گذارد و نقش بزرگی را در گسترش شناسایی لوگو و نشان تجاری بازی می‌کند. اگر محصولات تبلیغاتی بطور منظم توزیع شوند، شرکت شما همیشه در نظر مشتریان فعلی و مشتریان احتمالی شما قرار می‌گیرد.

هدایای تبلیغاتی

۳٫ محصولات تبلیغاتی سفارشی

استراتژی‌های بازاریابی شما به طور خاص در یک بخش خاص از مشتریان در یک بازار معین هدف‌گذاری شده‌است. این به این معنی است که اگر استراتژی شما منحصر به فرد باشد می‌تواند به شما کمک کند جلوتر از رقبای خود حرکت کنید. محصولات تبلیغاتی را می توان برای استراتژی بازاریابی خود سفارش داد. شما می‌توانید محصولات تبلیغاتی را از بازار بخرید و آنها را به راحتی متناسب با نیازمندی‌های بازاریابی خود سفارشی کنید. شما می‌توانید محصولاتی را انتخاب کنید که مناسب پیام کسب‌وکار، رنگ و دیگر جنبه‌های تجارت شما باشد.

۴٫ تطبیق پذیری

تیم بازاریابی شما می‌تواند از محصولات تبلیغاتی به چند روش برای ترویج کسب‌وکار شما استفاده کند. به عنوان مثال، محصولات را می توان به مشتریان خود ارائه کرد تا وفاداری آنها را به دست آورید و یا محصولات خود را به کارکنان خود تحویل دهید تا سهم خود را در رشد شرکت ایفا کنند. شما می‌توانید محصولات را در جلسات فروش و همچنین نمایشگاه‌های تجاری و غیره توزیع کنید.

شرکت شما می‌تواند در هنگام ارائه محصولات یا خدمات جدید برای ایجاد آگاهی، از محصولات تبلیغاتی استفاده کند. محصولات تبلیغاتی نیز راه خوبی برای ایجاد برنامه‌های تشویقی کارمندان و تقویت جلسات فروش هستند.

۵٫ آگاهی از برند

زمانی که شرکت شما اقلام تبلیغاتی را توزیع می‌کند، گیرنده‌ها نام شرکت، محصولات و خدمات شما را می‌بینند و از آن آگاهی پیدا می‌کنند. بنابراین آنها شرکت و کسب‌وکار شما را برای مدتی طولانی به یاد خواهند داشت. در حقیقت، اگر هدایایی مثل کلاه‌ها، تی‌شرت‌ها، کیف‌ها و ساک‌ها را توزیع کنید، گیرندگان به یک بیلبورد متحرک برای کسب‌وکار شما تبدیل می‌شوند.

۶٫ افزایش ترافیک

تیم بازاریابی شما باید به دنبال راه‌هایی موثر برای جلب توجه مردم به کسب‌وکار شما باشد. نمایشگاه‌های تجاری مکان‌های ایده‌آلی هستند که بازاریابان به دنبال آن هستند تا تاثیر بزرگی داشته باشند. بسیاری از هزاران بازدیدکننده به نمایشگاه‌های تجاری می‌آیند. آنها را در نمایشگاه توزیع کنید تا بازدیدکنندگان و مشتریان را به شرکت و کسب‌وکار خود جلب کنید.

۷٫ بهبود روابط مشتری

ایجاد وفاداری مشتری یک روش مطمئن برای رشد اقتصادی قوی است. اما این به شما نیاز دارد که به طور پیوسته به دنبال راه‌هایی برای بهبود روابط با مشتری بگردید. با توزیع آیتم‌های هدیه به افراد و مخاطبین خاص، شما در بین مشتریان خود حسن‌نیت ایجاد خواهید کرد.

برای جمع‌بندی می‌توان گفت که کمپین تبلیغاتی شما باید به طور مرتب مشتریان را هدف قرار دهد تا توجه مخاطب را به کسب‌وکار شما جلب کند. این یک روش مقرون‌به‌صرفه برای تبلیغ کسب‌وکار با نتایج مورد نظر است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *