166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

۶ حقیقتی که باید درباره ی هدایای تبلیغاتی بدانید

محصولات تبلیغاتی اقلامی هستند که با لوگو، شعار یا نام شرکت شما علامت گذاری شده اند. این محصولات اغلب در بازاریابی یا فروش برای کمک به تبلیغ شرکت شما استفاده می شوند.

به احتمال بسیار زیاد حتما شما شرکتی را دیده اید که محصولاتی مانند فنجان، پیراهن، کیف، خودکار و موارد دیگر را با لوگو و برند شرکت در اختیار شما قرار می دهد. این محصولات، هدایای تبلیغاتی در نظر گرفته می شوند و این محصولات بسیار مؤثرتر از آنچه فکر می کنید هستند.

زمانی که شرکت‌ها محصولات تبلیغاتی را ارائه می‌کنند، این اقلام اغلب برای ماه‌ها و گاهی حتی سال‌ها مورد استفاده قرار می گیرند. این به این معنی است که در این مدت طولانی که افراد، از این محصولات که برند شما بر روی آن ها چاپ شده است استفاده کرده اند و برندتان را از طریق این محصولات به سایر افراد نشان داده اند.

حقایقی که باید درباره ی هدایای تبلیغاتی بدانید

  • تحقیقات نشان داده است که افراد زیادی حال مشتری باشد یا غیر مشتری به طور مستقیم یا غیر مستقیم با برندی که بر روی محصولات تبلیغاتی چاپ شده است، روبرو می شوند. برای مثال فرض کنید لیوان هایی که مناسب نوشیدن چای یا قهوه هستند را با چاپ برند تجاریتان بر روی آنها تهیه می کنید و به عنوان هدایای تبلیغاتی برای تبلیغ کردن برندتان، به مشتریان کارمندان و سایر افراد می دهید و افراد از این لیوان در محل کار، منزل و هر جای دیگر استفاده می کنند، زمانی که افراد دیگر با شخصی که هدیه را دریافت کرده ارتباط برقرار می کنند به طور محسوس یا نامحسوس با برندتان روبرو می شوند و ممکن است بسیاری از آنها جذب برندتان شوند.
  • انجمن بین المللی محصولات تبلیغاتی بیان می کند که حدود ۷۴ درصد از شرکت ها می گویند که محصولات تبلیغاتی در موفقیت کمپین آن ها نقش داشته است. در بیان ساده تر، محصولات تبلیغاتی می توانند به موفقیت یک کمپین کمک شایانی کنند، زیرا علاوه بر اینکه باعث افزایش دیده شدن برندتان می شوند، می توانند آگاهی از برندتان را افزایش دهند که برند شما برای مصرف کنندگان قابل تشخیص باشد. مصرف کنندگان، دریافت اقلام تماس بگیرید را بسیار دوست دارند و این کار باعث ایجاد یک حس مثبت و خوب در مصرف کننده نسبت به برندی که این هدایا را در اختیار آن ها قرار گذاشته است، ایجاد می کند. بسیاری از این مصرف کنندگان گفته اند که اگر یک لیوان تبلیغاتی به عنوان هدیه دریافت کنند، سال ها از آن نگهداری می کنند و از آن استفاده می کنند که این فقط قدرت پایداری یک محصول تبلیغاتی را بر مصرف کنندگان ثابت می کند.
  • تحقیقات نشان داده است که بیش از ۸۰ درصد افراد دریافت محصولات تبلیغاتی را دوست دارند. معمولا محصولات تبلیغاتی از مد نمی افتند، تیشرت ها را می توان بار ها و بار ها شسته و پوشید، همچنین فنجان ها را می توان شست و بار ها استفاده کرد و خودکار ها برای مدت زمان زیادی مورد استفاده قرار می گیرند که این موضوع برای سایر هدایای تبلیغاتی نیز می توانند مطرح باشد. همانطور که گفته شد اکثر افراد دریافت اقلام تماس بگیرید را بسیار دوست دارند، به همین دلیل است که محصولات تبلیغاتی ایده ی خوبی برای تبلیغ کسب و کار شما هستند.
  • بر اساس تحقیقات بدست آمده تعداد زیادی از افرادی که هدایای تبلیغاتی را دریافت می کنند علاوه بر استفاده هایی که از آن محصولات می کنند، ممکن است با احتمالی زیاد از خدماتی که آن شرکت ارائه می دهد استفاده کنند. در حالی که آگاهی از و شناخت برند در تبلیغات بسیار مهم است، اگر بازاریابی و تبلیغات شما در نهایت منجر به سود نشود، سرمایه گذاری بی ارزشی بوده است، به همین دلیل است که محصولات تبلیغاتی تقریبا برای تبلیغ هر کسب و کاری عالی هستند.
  • هدایای تبلیغاتی می تواند از سایر روش های بازاریابی موثرتر باشد و دلیل این موضوع این است که این محصولات به برند تجاری شما این اجازه را می دهد تا با درگیر کردن حواس مشتریان و سایر کاربران، با آن ها ارتباط برقرار کند و این امر مستقیم تر و به یاد ماندنی تر از سایر روش های بازاریابی است.
  • همیشه برای شروع تبلیغات از طریق هدایای تبلیغاتی نباید از محصولاتی که هزینه های بالایی دارند استفاده کنید، گاهی ممکن است یک محصول ارزان تر نسبت به محصولات گران بر مخاطب اثر بیشتری بگذارد. برای مثال یک خودکار تبلیغاتی، وسیله ای می باشد که اکثر مواقع مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند تاثیر بیشتری نسبت به خیلی از محصولات گران، بر افراد بگذارد.

جمع بندی

به طور معمول از هدایای تبلیغاتی می توان برای تبلیغ اکثر کسب و کار ها استفاده کرد و موفقیت چشمگیری را برای یک شرکت و کمپین به ارمغان آورد. استفاده از هدایای تبلیغاتی برای تبلیغ برند تجاری می تواند به دلایل مختلفی مانند برقراری ارتباط مستقیم کاربر با برند و استفاده ی مکرر و طولانی مدت از وسایلی که برند بر روی آن ها چاپ شده است و غیره بر موفقیت شرکت اثر فوق العاده ای داشته باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *