166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

۳مزیت اصلی هدایای تبلیغاتی در دنیای کسب و کار

کسب و کارهای زیادی فرصت بهره‌برداری در استفاده از هدایای تبلیغاتی را از دست می‌دهند، اما اهمیت این محصولات در چیست؟
شروع یک کسب و کار می‌تواند کاری خطیر و جدی باشد. بسیاری از کسب و کارهای موفق امروز، مانند HP و اپل، در ابتدا استارت‌ آپ‌هایی بودند که کارشان را از پارکینگ خانه شروع بودند. این یعنی سخت‌کوشی و تعهد مشتاقانه صاحب کسب و کار به رویای‌شان می‌تواند موفقیت آنها را تضمین کند، با این حال، یک کسب و کار جدید باید بتواند خود را به جهانیان نشان دهد. در دنیای کسب و کار امروز، شناخت برند برای موفقیت کلی یک برند حیاتی است. مطالعات متعددی نشان داده‌اند که اکثر مصرف‌‌کنندگان ترجیح می‌دهند با برندی کار کنند که آن را می‌شناسند و به آن اعتماد دارند، حتی اگر قیمت آنها بالاتر از رقبای کمتر محبوب‌شان باشد.
با روزبه‌روز هم‌سلیقه‌ و هم‌فکرتر اکثر مصرف‌کنندگان، کسب و کارهای بیشتری فرصت‌های خود را برای خلق یک برند مورد اعتماد در جهان سازمانی امروز از دست می‌دهند.
فرصت‌های بی‌پایانی برای کسب و کارها وجود دارد که بتوانند رقبای خود را کنار بزنند؛ و یکی از این تاکتیک‌ها، استفاده از هدایای تبلیغاتی است. ارائه محصولات تماس بگیرید و برند به مصرف‌کنندگان در رویدادها و یا در نمایشگاه‌ها، یک تاکتیک بازاریابی باور نکردنی است که سبب می‌شود که هر زمانی که دریافت‌کننده از این محصول استفاده می‌کند، برند شما در ذهن او نفوذ کند. به خاطر داشته باشید که بسیار مهم است که به ذهن مشتریان خود راه پیدا کنید تا بتوانید بفهمید آنها واقعا چه نوع محصولاتی را می‌خواهید. به عنوان مثال، اگر مشتری‌های هدف کسب و کار شما آمریکایی هستند، باید بدانید که ۹۱ درصد از آنها تلفن همراه دارند، بنابراین بهترین هدیه تبلیغاتی برای شما می‌تواند یک شارژر تلفن همراه قابل حمل برند برای این افراد باشد.
با توجه به آنچه تاکنون گفته شد، اکنون می‌خواهیم سه مورد از مزایای کلیدی استفاده از هدایای تبلیغاتی را در ترکیب بازاریابی با شما به اشتراک بگذاریم.

محصولات تبلیغاتی تنوع ایجاد می‌کنند

اکثر کسب و کارها هنگام معرفی برند خود به مشتری‌هایشان، قربانی یکنواختی می‌شوند. چیزهایی مانند بیزینس کارت قطعا کارایی خود را دارند، اما خودتان بگویید آخرین باری که بیزینس کارت گرفتید چه کارش کردید. احتمالا کنار بقیه بیزینس کارت‌های دیگر در کیف پول‌تان است. نکته این است که آنها برای مشتری جالب توجه نیستند. با این حال، هدیه دادن یک محصول ملموس و مهمتر از آن مفید، به مشتری‌ها نشان می‌دهد که کسب و کار شما برای آنها اهمیت قائل است و می خواهد به ارتقاء زندگی روزمره آنها کمک کند.

بخوانید!  چرا هدایای تبلیغاتی نتیجه می‌دهد؟

محصولات تبلیغاتی ارزان هستند

هنگامی که زمان بودجه‌بندی کسب و کار می‌رسد، تلاش‌های بازاریابی عملا در لیست اولویت‌ها جایی ندارد. با این حال بازاریابی روزبه‌روز در دنیای کسب و کار درحال رشد است. ارائه یک محصول مفید و برند به مشتری‌ها، مانند یک لیوان تبلیغاتی یا USB سفارشی، نیازی به سرمایه‌گذاری هنگفتی ندارد، اما از طرف دیگر موجب افزایش شناخت و اعتبار برند می‌شود.. بنابراین، این محصولات همیشه سرمایه‌گذاری ارزشمند هستند که بازگشت سرمایه را تضمین می‌کنند.

محصولات تبلیغاتی روحیه را بالا می‌برند

البته، کسب و کارها می‌توانند به طرق مختلف از خدمات کارمندان خود در محیط کار تشکر و قدردانی کنند، اما استفاده از هدایای تبلیغاتی به این منظور خیلی مورد توجه قرار نمی‌گیرد. محصولات تبلیغاتی نه تنها کسب و کار شما را در دیدگاه مشتری‌ها مثبت می‌کنند، بلکه در محیط کار نیز روحیه مثبت و شور و نشاط ایجاد می‌کند. به عنوان مثال، اگر یک کارمند برای رسیدن به یک هدف مورد نظر یا انجام یک کار دشوار، یک محصول تبلیغاتی برند و باکیفیت پاداش بگیرد، علاوه بر اینکه تقویت سخت‌کوشی و وفاداری کارکنان، در جهت ارتقاء برند و کسب و کار شما نیز خدمت می‌کند. با این حال مهم است که که این محصولات چیزی باشد که برای کارکنان‌تان مفید یاشد، زیرا کارکنان نیز مانند مشتری‌ها، یک کالای بی‌فایده بدون مصرف را استفاده نمی‌کنند و آن را دور می‌اندازند.
به طور کلی، هدایای تبلیغاتی ارزان همیشه به نفع هر دو طرف خواهند بود، هم برای کسب و کار شما و هم برای مشتری‌ها؛ و برای کسب و کار شما مهم است که تغییرات صنعت را دنبال کنید. پیش بینی تغییر در روند صنعت و طراحی کمیپن‌های بازاریابی و محصولات تبلیغاتی در ارتباط با همین تغییرات می‌تواند موفقیت یک کسب و کار را تضمین کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *