166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

پاور بانک چیست؟

پاوربانک تبلیغاتی چیست، این محصول همچنین به نام های باتری موبایل، باتری خارجی، باتری زاپاس و رفیق شارژ دیجیتال شناخته می‌شود. به همراه رشد سریع و گسترش محصولات دیجیتال، تعریف این محصول عبارت است از، تأمین کننده توان قابل حمل با ظرفیت بالا برای وسایل الکترونیک می باشد.

  • شرکت هدایای تبلیغاتی راسا گیفت عرضه کننده جذاب ترین مجموعه هدایای تبلیغاتی برای مصرف کنندگان به شمار می آید.

با تنوع روزافزون محصولات دیجیتال و کاربرد مکرر از آنها، همچنین ارتباط نزدیک‌تر آنها با زندگی روزمره ما، افزایش زمان استفاده از محصولات دیجیتال و الکترونیکی و چگونگی تسهیل زندگی انسان با استفاده از آنها، چگونگی به دست آوردن منبع تغذیه برای وسایل، یکی از دغدغه های این روزها می باشد و زمان به تاخیر انداختن نیست. پاور بانک، بهترین راه‌حل برای رسیدگی به این مشکلات است. حمل یک منبع قدرت همراه می‌تواند برای شارژ انواع محصولات دیجیتال در هر زمان و در هر جایی بهترین راه حل باشد.

کیفیت پاور بانک‌ها به میزان زیادی بستگی به کیفیت باتری های داخل آن و هم مدار حفاظتی آنها دارد. سلول‌های باتری با کیفیت بالا پایه قدرت پاور بانک ها هستند. باتری‌های لیتیوم پلیمری معمولی دوام طولانی‌تری نسبت به باتری‌های لیتیوم آلومینیوم استوانه‌ای دارند و خطر امنیتی آن‌ها نیز نسبتا پایین است. اولی به طور طبیعی می‌تواند برای دو یا سه سال استفاده شود. برد مدار پاور بانک را می توان به عنوان یک سیستم کنترل، که عمدتا مسئول توزیع و انتقال قدرت است، تحت بهینه سازی قرار داد. این برد، ولتاژ ارائه‌شده توسط باتری‌های لیتیوم را در حد ولتاژ استاندارد که برای تامین برق دستگاه هایی که شارژ می شوند مناسب است، تبدیل می‌کند. یک برد محافظت خوب نرخ تبدیل ۹۰ ٪ دارد در حالی که یک محصول معمولی ۸۰ تا ۸۵ درصد و یک پاور بانک بد تنها ۷۰ درصد. این نرخ تبدیل کم‌تر از ۸۰ درصد، به این معنی است که پاور بانک از افت توان زیادی رنج می‌برد و خود پیل باتری دارای مقدار تولید گرمای بالایی است.

پاوربانک

قیمت پاوربانک تبلیغاتی

انواع متنوع و زیادی از این پاور بانک ها وجود دارد مانند، ۱۰۰۰۰ میلی آمپر، ۶۰۰۰ میلی آمپر، ۳۰۰۰ میلی آمپر و انواع مختلف دیگر که در بازار موجود هستند.

اولین پاور بانک در سال ۲۰۰۱ در نمایشگاه فضای مشترک اقتصادی ظاهر شد. در آن زمان فقط یک غرفه کوچک در نمایشگاه برای ارائه این محصول وجود داشت. یک دانش‌آموز، تعدادی از باتری‌های قلمی شارژی را با یک مدار کنترل کنار هم چید. این چیز کوچک، به این دلیل که می‌تواند محصولات دیجیتال را در هر جایی شارژ کند، توجه بسیاری از غرفه داران را جلب کرد. بعد از اینکه نمایندگان شرکت ها با این محصول آشنا شدند، بسیاری از تجار به دنبال آن آمدند.

به نظر می‌رسید که این محصول جدید مورد توجه آنها قرار گرفته است. پاور بانک ها به همراه رشد سریع و توسعه سریع محصولات دیجیتال توسعه یافتند. از سال ۲۰۱۲، ویژگی‌های محصولات دیجیتال متنوع‌تر شده‌است و در پاور بانک ها بارها مورد استفاده قرار گرفته‌است. بنابراین چگونه می توان محصولات دیجیتال و چگونگی ایفای نقش کامل آنها را بهبود بخشید. با داشتن یک پاور بانک، مردم می‌توانند هر زمان و در هر جایی که ممکن است، انواع مختلف محصولات دیجیتال را شارژ کنند. همچنین پاوربانک های تبلیغاتی رشد بسیار سریعی در محصولات هدایای تبلیغاتی داشته است و در لیست برترین هدایای تبلیغاتی نفیس جای گرفته است.

اول و مهم‌تر باید در مورد اندازه باتری و مشخصات شارژر موبایل خود بدانید و این مشخصات را بر روی باتری و شارژر و یا بر روی جعبه‌ای که گوشی موبایل شما بسته‌بندی شده‌است ، پیدا خواهید کرد.

سپس، پاور بانکی را انتخاب کنید که حداقل همان اندازه باتری گوشی هوشمند شما ظرفیت داشته باشد، که بتوانید اطمینان حاصل کنید که باتری وسیله الکترونیکی شما را حداقل یک‌بار به طور کامل شارژ می کند.

نکته بعدی که باید توجه کنید این است که ولتاژ خروجی پاور بانک باید برابر یا بالاتر از دستگاه شما باشد.

نکته دیگر، چند عدد دستگاه قابل شارژ را شما استفاده می‌کنید، چه تعداد کابل باید به آن وارد شود، پاور بانکی را انتخاب کنید که اجازه دهد شما در یک زمان بیش از یک دستگاه را شارژ کنید.

در نهایت، نکته این است که شما باید یک پاور بانکی را انتخاب کنید که دارای محافظ در برابر اتصال کوتاه باشد. ما پیشنهاد می‌کنیم که شما از یک فروشنده قابل‌اعتماد، یا یک فروشگاه معتبر این محصول را تهیه کنید.

پاوربانک

چگونه یک پاور بانک را بخرید؟

چگونه یک باتری خارجی را خریداری کنیم؟ بسیاری از مردم احتمالا با این مشکل مواجه هستند که اگر چه پیشرفت بزرگی در پیکربندی و امکانات تلفن هوشمند وجود داشته‌ اما تکنولوژی باتری راکد مانده‌است. اما خوشبختانه توسعه باتری خارجی می‌تواند به مشکلات ما تا حد زیادی کمک کند. در هنگام سفر، توریست‌ها با شارژر باتری خارجی قابل‌حمل می‌توانند در هر زمان یا هر جایی تلفن‌های خود و یا دیگر دستگاه‌های الکترونیکی قابل‌حمل را شارژ کنند. به تدریج باتری خارجی، به یک ابزار بسیار مهم تبدیل شده‌است و محصولات مختلفی با تبلیغات زیاد در بازار موجود می باشند. اما چگونه در این حجم زیاد تبلیغات، مشتریان می‌توانند تصمیم روشنی برای خرید

باتری‌های خارجی ایده‌آل خود داشته باشند؟

اگر یک پاور بانک خریداری کرده‌اید، در اینجا چند نکته برای حفظ آن آورده شده‌است:

– از پاور بانک به طور مرتب استفاده کنید:

آن را برای مدت طولانی بدون استفاده رها نکنید. اگر آنها برای مدت‌زمان طولانی استفاده نمی شود، گاه به گاه یک شارژ و دشارژ برای حفظ عملکرد نرمال آنها انجام دهید. برای حفظ بهترین حالت، تخلیه و شارژ آنها را در هر هفته انجام دهید، بنابراین می‌توانید اطمینان حاصل کنید که باتری داخلی آنها بهترین وضعیت را حفظ خواهد کرد و به طور موثر کارآیی خواهد داشت.

– از پاور بانک مناسب استفاده کنید:

سعی کنید تا زمانی که به طور کامل شارژ نشده و یا بیش از حد، از باتری استفاده نکنید. شارژر آنرا تا زمانی که شارژ آن کامل نشده است قطع نکنید، زیرا این مساله عمر باتری را کاهش می دهد. تا زمان تخلیه کامل باتری با آن کار نکنید، از تخلیه کامل اجتناب کنید، این کار باعث صدمه به سلول های آن می شود.

– استفاده در دما و رطوبت مناسب:

تمامی وسایل الکترونیکی در محیط مرطوب عملکرد متفاوتی خواهند داشت. پاور بانک هم از این قاعده مستثنی نیست. به عنوان یک محصول الکترونیکی، با قرار گرفتن طولانی‌مدت در هوای مرطوب، باعث تغییر درجات خوردگی و یا اکسیداسیون اجزای الکترونیکی داخلی آن خواهد شد. بنابراین، پاور بانک باید در یک محل خشک و خنک نگهداری شود.

چگونه از پاور بانک محافظت کنیم

پاور بانک راحتی زیادی را برای مردم به ارمغان آورده‌است. افراد بیشتری از پاور بانک‌ها برای شارژ دستگاه‌های دیجیتال خود استفاده می‌کنند. با محافظت از آن شما می‌توانید اطمینان حاصل کنید که به درستی کار خواهد کرد و دوام بیشتری دارد. با این حال، بسیاری از مردم نمی‌دانند که چگونه توان آنرا حفظ کنند. در این مقاله سعی کردیم برخی از مواردی را که برای نگهداری مطلوب پاور بانک الزامی است را ذکر کنیم.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *