166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

با تولید آفتابگیر خودرو همیشه در معرض دید دیگران باشید

تولید آفتابگیر خودرو

تولید آفتابگیر خودرو یکی از مهم ترین اقدام‌ها در جهت حفاظت از خودرو و اشیا داخلی آن بوده است. همه ساله با توجه به رشد ساختمان‌ها و آپارتمان‌ها، نیاز به پارکینگ بیش از پیش احساس می‌شد. صاحبان خودرو مکان مناسبی را برای پارک پیدا نمی‌کردند و ناچار به قرار دادن آن در زیر نور مستقیم آفتاب می‌شدند. در این صورت از دست رفتن رنگ وسایل داخلی یا آسیب به محتویات داخل امری ناگزیر بود.

به همین دلیل تصمیم به تولید آفتابگیر خودرو به عنوان یک ابزار کاردبری در جهت حفظ خودرو گامی مهم تلقی می شود. این تصمیم با استقبال فراوانی روبه رو شد و صاحبان کسب و کار‌ها را به فکر فرو برد.

آیا می‌توانیم با تولید آفتابگیر خودرو به عنوان هدایای تبلیغاتی در کسب و کار خود رونق ایجاد کنیم؟

برای استفاده از آن‌ها به چه نکاتی احتیاج داریم؟

در این قسمت از مقاله قصد داریم تا با انواع آفتابگیر تبلیغاتی و اهیمت و کاربرد آن‌ها آشنا شویم. همراه ما باشید.

دلیل استفاده از آفتابگیر تبلیغاتی خودو

در مطالب فوق به طور مختصر به دلیل استفاده از آن اشاره کردیم. دو دلیل اصلی در استفاده از آفتابگیر برای افراد عادی وجود دارد :

  • دمای درون خودرو را کاهش می‌دهد
  • میزان امنیت خودرو را افزایش می‌ده

کاهش دمای درون خودرو

اگر در روزهای گرم تابستان به درون خودرو بدون هیچ لایه محافظتی دست زده باشید، متوجه گرما غیرقابل تحمل آن شده اید. گاها نیز حتی نمی‌شود به فرمان خودرو دست زد. به همین دلیل می‌توان گفت که مهم ترین دلیل تولید آفتابگیر تبلیغاتی و استفاده از آن، جلوگیری از تابش مستقیم خورشید و ایجاد یک سایه بر روی خودرو است. با این کار می‌توان از افزایش دمای محیط درون ماشین جلوگیری کرد.

افزایش امنیت خودرو

دلیل دیگری که استفاده از آفتابگیر خودرو را بیش از پیش مهم می‌کند، امنیتی است که در صورت استفاده از آن بوجود می‌آید. با قرار دادن آفتابگیر در جلو و شیشه‌های بغل از محتویات درون خودرو خود محافظت می‌کنید.

دلایل تولید آفتابگیر خودرو

انواع آفتابگیر تبلیغاتی

آفتابگیر خودرو ابزاری است کارآمد، که از محتویات درون خودرو شما محافظت می‌کند. این ابزارها  در طرح‌ها و انواع مختلف ساخته شده و روانه بازار گردیده است. یکی از رایج ترین آن‌ها، آفتابگیر جلوی ماشین است. این نوع آفتابگیرها معمولا از فویل آلومینیومی‌ساخته می‌شوند و اطراف آن‌ها نیز فنرهایی قرار داده شده تا بتوانند راحت تر باز و بسته گردند.

نوع دیگر آن مخصوص شیشه‌های عقب هستند. برخی دیگر نیز به صورت توری در شیشه‌های اطراف نصب می‌گردند و همه آن را پوشش نمی‌دهند.

تولید آفتابگیر خودرو شامل انواع دیگری نیز می‌شود. برخی از آن‌ها  به طور تخصصی مختص خودروهای خاص است. این نوع از آن‌ها همه شیشه‌های اطراف را پوشش می‌دهد.

آیا می‌توانم با خرید آفتابگیر خودرو در کسب و کار خود رونق ایجاد کنم؟

اگر قصد دارید تا رونقی در کسب و کار خود ایجاد کنید و با کمترین هزینه‌ها بیشترین بازدهی را در تبلیغ داشته باشید، می‌توانید از آفتابگیرتبلیغاتی استفاده کنید.

آفتابگیر تبلیغاتی یکی از ابزارهایی است که همیشه در معرض دید افراد است. این ابزار با توجه به ویژگی ای که دارد می‌تواند محیط مناسبی برای تبلیغ کسب و کار شما باشد.

همچین یک آفتابگیر خودرو می‌تواند سال‌ها ماندگاری و دوام داشته باشد. آفتابگیرها در بهترین مکان از خودرو شما نصب شده و در معرض دید همه ی افراد است. در هر مکان و زمانی که از آن استفاده شود، نام و برند شما نیز بر روی خودنمایی می‌کند.

در واقع شما با خرید آفتابگیر خودرو یک بیلبورد شخصی و متحرک را با هزینه خیلی کمتر از مبلغ اصلی خریداری کرده اید.

نکاتی که در تولید آفتابگیر خودرو باید توجه کنید

اگر می‌خواهید از آن به عنوان هدایای تبلیغاتی استفاده کنید، پیشنهاد می‌کنیم که نکات زیر را در نظر بگیرید:

بهترین نوع آفتابگیر را انتخاب کنید

اولین نکته ای که در تولید آفتابگیر تبلیغاتی باید به آن توجه کنید، انتخاب نوع آن است. باید تصمیم بگیرید که برای کدام قسمت از شیشه‌های خودرو آفتابگیر می‌خواهید.

شما می‌توانید برای شیشه‌های جلو، عقب و شیشه‌های بغل نیز آفتابگیر تهیه کنید.

همچنین به یاد داشته باشید که هر چقدر کیفیت آن‌ها بیشتر باشد، میزان اعتبار و ارزش شما نیز افزایش پیدا می‌کند. سعی کنید که از مواد باکیفیت در تولید و ساخت آن‌ها استفاده کرده و از مکان معتبری نیز آن را تهیه کنید.

به نوع خودروها توجه کنید

هنگام تولید آفتاب گیر خودرو، به نوع خودرو مشتریان خود توجه کنید. مشخصات هر خودرو تقریبا با خودروهای دیگر متفاوت است. بهتر است که به دنبال محصولاتی باشید که با نوع خودرو شما متناسب باشند.

روکش و کاور حمل در نظر بگیرید

با تهیه روکش و کاور حمل، جابه جایی آن‌ها نیز راحت تر خواهد بود و از کثیف شدن آفتابگیر نیز جلوگیری می‌شود.

همچنین با این کار احساس ارزشمندی و خوشایندی در مشتریان به وجود می‌آورید.

از رنگ‌ها و طرح‌های جذاب استفاده کنید

همانطور که گفتیم، آفتابگیر به مانند یک بیلبورد متحرک می‌باشد و همیشه در معرض دید است. اگر می‌خواهید که دیگران را به سمت خود جلب کند، از طرح‌های متنوع استفاده کنید.

پیشنهاد می‌کنیم که از رنگ‌های روشن استفاده کنید. زیرا رنگ‌های روشن نور و گرما کمتری را به سمت خود جذب می‌کنند. همچنین برند و طرح چاپ شده بر روی آن بهتر دیده می‌شود.

از مواد اولیه با کیفیت استفاده کنید

هر چقدر که شما از مواد با کیفیت تری در تولید آفتابگیر خودرو استفاده کنید، طول عمر و میزان کارایی آن‌ها افزایش پیدا می‌کند.

مواد اولیه یکی از مواردی است که در قیمت آن‌ها تاثیر مستقیم دارد. اما بهتر است که با توجه به بودجه خود بهترین و باکیفیت ترین نوع را انتخاب کنید.

نکات لازم در تولید آفتابگیر خودرو

راسا گیفت همراهی مطمئن در هدایای تبلیغاتی

راسا گیفت با دانش و تجربه ای که دارد می‌تواند شما را در انتخاب بهترین نوع آفتابگیر تبلیغاتی راهنمایی کند. شما می‌توانید با توجه به هزینه و بودجه خود با کارشناسان ما تماس بگیرید و از خدمات آنان بهره مند شوید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *