166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

استفاده از ابزار تبلیغاتی برای جذب مشتری

همانطور که مستحضر هستید امروزه روش های مختلفی به منظور تبلیغات وجود دارد تا مشتریان یا مخاطبان خاص را به سمت مجموعه ی خود هدایت کنید که یکی از روش های تبلیغاتی که امروزه بسیار از آن بهره می گیرند استفاده از  ابزار تبلیغاتی است! اما شاید این سوال برای شما پیش بیاید که دقیقا منظور ابزار تبلیغاتی چیست؟ برای اینکه مثال ساده ای برای شما زده باشیم به صورت خیلی خلاصه سه مورد از پرکاربردترین ابزار تبلیغاتی را به شما معرفی می کنیم که البته در صورت برنامه ریزی در این زمینه می توانید از خلاقیت خود به منظور ابزار تبلیغاتی استفاده نمایید.

سه مورد از پرکاربردترین هدایای تبلیغاتی به منظور تبلیغات استفاده از: لیوان تبلیغاتی،  خودکار تبلیغاتی و همچنین استفاده از ابزار تبلیغاتی است که باید به صورت کاملا خارق العاده ای انجام شود تا نظر مشتری را به سمت خود جلب کنید، به منظور کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با ما همراه باشید تا اطلاعات تکمیلی را در اختیار شما قرار دهیم.

چگونه با ابزار تبلیغاتی جذب مشتری کنیم؟

ابزار تبلیغاتی یکی از روش های نوین به منظور جذب مشتری است که البته نباید صرفا به این روش بسنده کنید! بلکه استفاده از ابزار های مختلف در تبلیغات صرفا یکی از روش های جذب مشتری است که با برنامه ریزی درست می توان بر روی آن حساب باز کرد که سه مورد از آن ها را به شما معرفی کردیم.

اگر قصد دارید این سبک از تبلیغات را انتخاب کنید باید محصولی را انتخاب کنید که ماندگاری بالا داشته باشد، البته لازم به ذکر است که در هنگام انتخاب محصول تبلیغاتی باید دقت لازم داشته باشید چرا که در صورت عدم ارتباط مشتری با محصول انتخابی می تواند نتیجه ی عکس و حتی تمسخر آمیز داشته باشد! هدیه ای که انتخاب می کنید باید مناسب با مخاطبان فروشگاه شما باشد تا در هنگام هدیه نفیس تبلیغاتی سورپرایز شده و به یکی از مشتریان دائم شما تبدیل شود.

مثالی از جذب مشتری با هدیه های تبلیغاتی

همانطور که در متن های بالا خدمت شما عرض کردیم سه مورد از پرکاربردترین هدیه های تبلیغاتی را به شما معرفی کردیم که عبارت است از: لیوان تبلیغاتی، خودکار تبلیغاتی و ساعت تبلیغاتی! که در صورت مطابقت شغلی می توانید از چنین هدایای نفیسی به منظور تبلیغات استفاده نمایید اما در برخی موارد ممکن است همه چیز کاملا متفاوت به نظر برسد! به عنوان مثال برخی از مشتریان صرفا به عنوان Customer شناخته نمی شوند! یعنی مشتریان شما همان همکاران و یا مدیران در صنف های معتبر هستند که به اصطلاح به آن B2B (business to business marketing) می گویند، در چنین حالتی شما با دعوت به همکاری می توانید نظر مخاطب خود را با استفاده از کارت هدیه و همچنین یک هدیه ی مناسب با کسب و کار در نظر گرفته شود تا نظر مخاطب به سمت مجموعه ی شما جلب شده و در صورت تمایل اعلام همکاری کند! البته همه چیز به این سادگی نیست بلکه خدمات ارائه شده ی شما بسیار مهم تر از موارد ذکر شده است.

ارتباط خدمات عالی و هدایا در جذب مشتری

زمانی که صحبت از تبلیغات می شود قاعدتا خدمات پس از فروش عالی باید در نظر گرفته شده باشد تا مشتریان را در زمان استفاده خدمات راضی نگه دارید و این خدمات یا محصولات با کیفیت  شما هستند که در انتها مشتری را جذب و حفظ خواهد کرد! بنابراین قبل از هر چیزی باید خود را با چالش های بسیار آماده کرده و مشتری مداری را نباید فراموش کنید، در برخی موارد باید در هنگام فروش و جذب مشتری متضرر شد تا مشتری به سمت شما جذب شود و خوب قاعدتا مشتری مداری در طولانی مدت باعث پیشرفت کسب و کار شما می شود!

بنابراین متوجه شدیم که در وهله ی اول باید محصول یا خدمات ارائه شده باید کیفیت لازم را داشته باشند و در مرحله ی بعدی مشتری مداری و خدمات پس از فروش عالی را ارائه داد و در انتها هدایای تبلیغاتی شما جذاب، به یادماندنی و متناسب با کسب و کار شما باشد تا مشتری پس از دریافت احساس رضایت کاملی را به دست بیاورد و شما به عنوان یک مغز متفکر بتوانید مشتریان خود را تا سالیان سال در نزد خود نگه دارید.

چه هدیه هایی برای تبلیغات در نظر بگیرم؟

هدایایی که به عنوان تبلیغات ارسال می کنید باید با عنوان شغلی شما هماهنگی و تناسب داشته باشد، بنابراین در هنگام انتخاب می توانید از مشاورین ما در این زمینه کمک بگیرد و یا پس از مشاهده برخی از هدایا تصمیم خود را در خصوص انتخاب هدیه بگیرید.

به طور کلی برخی از هدایایی که به منظور تبلیغات انتخاب می کنید مناسب برای شغل یا مشتری مورد نظر شما نیست بنابراین در هنگام انتخاب و چیدمان هدیه دقت لازم را داشته باشید تا مشتری یا مخاطب پس از دیدن بسته بندی و هدیه ی شما سورپرایز شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *